‘Kappela’ به تعمیرشده در تلوگو توسط ‘Ala Vaikunthapurramuloo’ تولید خانه

Malayalam film Kappelaبازیگران Roshan Mathew آنا بن و Sreenath Bhasi شده است یک موفقیت بزرگ از Netflix بکشد تا کنون از آن در دسترس ساخته شده بر روی پلت فرم در ماه گذشته. عاشقانه, هیجان انگیز کارگردان, تئاتر یک هفته قبل از این مستند و تا به حال در نظر گرفته شود اما در بر داشت اجاره نامه جدیدی از زندگی در جریان پلت فرم.

در حال حاضر از آن شده است اعلام کرد که Kappela خواهد بود تعمیرشده در تلوگو و حقوق شده اند صعود توسط Sithara تفریحات که در گذشته تولید شده Allu Arjun فیلمهای علا Vaikunthapurramuloo و نانی را نیوجرسی. همان تیم تولید نیز بدست بازسازی حقوق اوایل مالایالام فیلم هایی مانند Premam و Ayyappanum Koshiyum.

 

ویشنو Venu تولید کننده Kappelaزمان به رسانه های اجتماعی به فاش کردن اخبار “اعلام یک خبر خوشحال! Kappela است به تعمیرشده در تلوگو توسط Sithara سرگرمی (تولید Allu Arjun را علا Vaikunthapuramulo نیوجرسی فیلم و بسیاری دیگر). Kappela سومین فیلم از malayalam صنعت پس از Premam & Ayyappanum Koshiyum خریداری شده توسط آنها! ابراز صمیمانه تشکر برای همه به خوبی wishers برای ساخت کوچک ما فیلم یک موفقیت بزرگ! (sic).”

مشخص نیست که تلافی نقش Malayalam بازیگران در تلوگو نسخه وجود دارد بسیاری از بحث است که آنا بن می تواند در بازسازی و همچنین. Kappela است که در مذاکرات به تعمیرشده در تامیل بیش از حد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>