کرگیل مبارزه با یکی دیگر از COVID-19 موج با توجه به “فقیر قرنطینه پروتکل تاخیر تست”

در 55 روز اول از مستند های COVID-19 منحنی در Ladakh را کرگیل منطقه را لمس پایین با هیچ موردی گزارش شده در مارس 15, اما فقط برای دیدن یکی دیگر از موج صعودی در یک هفته گذشته است که نسبت داده شده توسط مردم محلی به “فقیر قرنطینه پروتکل ها و تاخیر در تست”.

از دست زدن به پایه تعداد COVID-19 بيمار در سه هفته گذشته رسیده 425 با 404 فعال موارد مثبت با توجه به آمار رسمی. بسیاری از آنها گزارش شده در این ماه.

شدت دستپاچه به کرگیل دولت در تازه سفارش صادر شده و دو روز پیش زمانی که 69 آزمایش مثبت برای این ویروس فقط در 48 ساعت تمدید مستند محدودیت تا 30 ژوئن. آنها برداشته شد و در مارس 18.

هیچ ترافیک مجاز است بین کرگیل و له اتحادیه خاک (UT) بجز خدمات ضروری, مقامات گفت.

“حتی وسایل نقلیه حمل ملزومات مجاز در یکی-plus-یک پایه و اساس [که بدان معنی است که تنها یک راننده و یک یاور اجازه خواهد داشت],” منظور گفت.

“کارگیل دولت آغاز شده است تسهیل بازگشت دانشجویان رشته از خارج است. آن را تبدیل به علت گسترش به عنوان قرنطینه پروتکل ضعیف است. نمونه های گرفته شده از قرنطینه را حداقل 13 روز برای نتایج. در آن زمان بسیاری از افراد بدون علامت مخلوط کردن با مردم است. این مسئول خروش” Sajad Kargili یک سیاستمدار محلی گفت هندو از طریق تلفن.

کارگل با 1.41 لاخ جمعیت آن نزدیکترین آزمایشگاه تست 200 متر دور در له. “بسیاری از نمونه های ارسال شده به دهلی نو” آقای Kargili گفت.

Ladakh خودمختار هیل شورای توسعه-کارگل اجرایی عضو شورا فیروز احمد خان خواست دولت برای سرعت بخشیدن به تست. “تاخیر در دریافت به موقع از نمونه نتایج ایجاد سردرگمی به ویژه کسانی که تحت نهادی و قرنطینه” آقای خان گفت.

او به دادگاه تجدید نظر به مرکز ملی کنترل بیماری ها (NCDC) دهلی نو برای روشن شدن تعداد نمونه.

“از 69 مورد گزارش شده در 48 ساعت بسیاری از آنها در حال حاضر نگهداری می شود سازمانی و خانه سخت قرنطینه” منطقه بازپرس کارگل, Baseer-ul-Haq گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید