Kari نمایشگاه عکس توسط Praveen Mohandas در تریواندروم زوم بر روی فیل ها

بزرگ درختان با شاخه های برگ دار کشش به سوی آسمان به شکل یک قوس مانند سایبان شبیه یک کلیسای جامع در حالی که یک گله فیل کوچک در مقایسه با گرند مادرسالار درختان به نظر می رسد جوجه اشیانه در زیر آن پوشش محافظ نمادی از اعماق وجود همزیستی در یک جنگل.

یکی از standout نمایشگاه ‘کری’ نمایشگاه از 15 black-and-white photographs در فیل توسط معمار-عکاس Praveen Mohandas است هنری تفسیر از زندگی فیل ها و “خود گذشته و حال و آینده”.

Kari, an exhibition of photographs on wild elephants by Praveen P Mohandas

Kari یک نمایشگاه عکس در فیل وحشی توسط Praveen P Mohandas | عکس های اعتباری: S Mahinsha

سنگین و عمیق تایر نشانه گذاری بر روی یک رودخانه به نظر می رسد برای تعریف حاشیه برای میناکاری علامت در کنار بزرگ رد پای یک فیل در عکس دیگر که نکات در آینده را تیره و تار از حیات وحش در سیاره ما است.

Praveen فریم بازی تا فیل اندازه و قدرت و هوش خود حتی آن را به عنوان مذاکرات سرنوشت فیل دستبند توسط انسان است. تصاویر او نه از caparisoned فیل و یا کسانی که در محل کار, اما از jumbos در وحشی: بازی, تغذیه, striding و استراحت.

داستان بقا

به ضرب گلوله در پارک ملی جیم کوربت, Uttarakhand, عکس شده است تقسيم بر اساس “فیل اندازه حافظه و سرنوشت”. “Kari در Malayalam همچنین می توانید معنی فیل. همچنین اشاره به این رنگ از حیوانات است. خواهد شد و نسل های آینده قادر به دیدن این موجود با شکوه در وحشی ؟ مرد نفوذ به آن سرزمین قرار داده است زندگی خود را در خطر می گوید:” Praveen. بخش اول نکات برجسته بعد از بزرگترین پستاندار روی زمین منحصر به فرد ویژگی های فیزیکی و زندگی خود را در مراتع پارک. “تنه فیل استفاده شده است که برای تغذیه و به عنوان یک ابزار ارتباطی است که صرفا یکی از ویژگی های خاص آن. بنابراین من برجسته است که در یک زن و شوهر از جرقه بزند می گوید:” تریسور مبتنی بر Praveen.

یک عکس به تصویر می کشد یک تنه از یک فیل بالغ در حال استراحت بر روی یک گوساله است که فصیح یکی که می پردازد ادای احترام به آن غریزه مادری در حالی که یکی دیگر از عکس نشان می دهد که توانا و دارای دندان گراز با تنها یک تاسک. رنگ آمیزی و سون با سن آن است که با شکوه تاسک که تداعی سوال در مورد از دست رفته تاسک. “آن را شکسته و در یک دوئل و یا به سرقت رفته توسط شکارچیان? این یک مبارزه برای او به زندگی با یک تاسک? و یا آن را شکسته و در یک انسان-حیوان برخورد ؟ ” شگفتی Praveen.

Kari, an exhibition of photographs on wild elephants by Praveen P Mohandas

Kari یک نمایشگاه عکس در فیل وحشی توسط Praveen P Mohandas | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

در طول سال Praveen دیده است این اثر از مداخله در زیستگاه طبیعی این حیوان است. نشان دادن یک استارک عکس بازتابی از یک گله راه رفتن در کنار کاهش رودخانه با آن در معرض بستر رودخانه او می گوید که او به یاد می آورد زمانی که رودخانه در سیل قبل از یک سد در آن بالا البته پیشتر حیات خود را. “و آن را به جستجوی خود را برای علوفه و آب است که نیروهای آنها را به نزدیک به شهرک سازی در حاشیه جنگل. بلافاصله آن را به عنوان نامیده انسان و حیوانات درگیری و همانطور که می دانیم آن است که همیشه چهار پا موجودات است که دریافت مقدار اولیه می گوید:” Praveen.

بخش نامیده می شوند ‘حافظه’ زوم به فیل توانایی زندگی با هم در گله و دفع کردن برای هر یک از دیگر. گوساله جست و خیز کردن در حالی که بزرگسالان راه رفتن با هم companionably با گله. در آخرین بخش که Praveen تماس ‘سرنوشت نگرانی وجود دارد تنها نصب و راه اندازی نشان می دهد. Clanking زنجیر پچ پچ و barked دستورالعمل نشان از حیوانات با شکوه زندگی در اسارت است. “بینندگان’ انعکاس روی شیشه-قاب تصاویری نماد انسان سهم به سرنوشت یک حیوان کمتر مهم تر از ما” ایالات چاپ جزوه قرار داده تا توسط Praveen به توضیح جان کلام خود را جرقه بزند.

این نمایشگاه تا 16 مارس دیرین هنر, گالری تریواندروم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>