کارناتاکا HC لبنان رسمی را در Mysuru زمین مورد

در کمک به صدها نفر از صاحبان اموال از جمله یک عضو سابق میسور خانواده سلطنتی, Pramoda دوی Wadiyar این کارناتاکا بالا دادگاه را کنار بگذارند مارس 26, 2015, منظور از Mysuru معاون کمیسر اعلام کرد که در حدود 2000 هکتار از زمین های خصوصی برگزار می شود و بیگانه سپس مهاراجه از میسور هستند دولت ‘B خراب’ زمین می باشد برای مصارف عمومی.

بخش بزرگی از زمین در روستاها در پای Chamundi تپه فروخته شد به چند نفر از افراد در طول 1960s و 1970s از زمین های خصوصی واگذار شده با مهاراجه به عنوان بخشی از توافق با دولت هند به عنوان در هر سند الحاق.

در ژوئن 20, 2012 پس از پرس و جو تحت کارناتاکا اصلاحات ارضی (KLR) قانون 1964 معاون کمیسر اعلام کرد که این زمین بخشی از زمین های خصوصی برگزار می شود و سپس مهاراجه و دستور حذف نوشته های درمان برخی از زمین به عنوان “دولت ب خراب.”

معاون کمیسر در مارس 26, 2015 لغو 2012 سفارش در حالی که در یک اقدام نامه توسط مدیر, منشی, (درآمد) بر اساس تایید توسط معاون وزیر در نمایندگی های ساخته شده توسط یک MLC برای برگزاری یک تحقیق تحت KLR عمل می کنند.

خانم Pramoda Devi و بیش از 150 دیگر صاحبان زمین به چالش مارس 26, 2015 منظور از معاون کمیسر.

عدالت S. سونیل دات Yadav با استناد به چند illegalities در معاون کمیساریای سفارش گفت: قدرت برای برگزاری یک تحقیق تحت KRL عمل لغو و از مطالب موجود در درآمد سوابق نمی تواند شده اند اعمال دهه پس از انتقال از عناوین.

همچنین دادگاه گفت که معاون کمیسر تا به حال هیچ قدرت تصمیم گیری اختلاف بیش از عنوان تحت KLR عمل به عنوان یک قدرت تفویض شده است تنها با دادگاه های مدنی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>