کیت وینسلت به رسمیت شناخته شده بود به عنوان گل رز از “تایتانیک” در هیمالیا

ستاره هالیوود کیت وینسلت می گوید: او غرق در زمانی که یک مرد در هیمالیا به رسمیت شناخته شده به عنوان افزایش از تایتانیک در طول سفر خود به هند است. 44 سال بازیگر که ستاره دار در کنار لئوناردو دیکاپریو (جک داوسون) در سال 1997 به عنوان فیلمهای Rose DeWitt Bukater گفت: لحظه ای او را عاطفی.

تایتانیک همه جا بود. چند سال پس از آن آمد من به هند رفت. من راه رفتن در کوهپایه های هیمالیا فقط من با کوله پشتی بر پشت من آمد و به سمت من با چوب در راه رفتن او باید شده اند 85 و کور بود در یک چشم. او به من نگاه کرد و گفت: ‘شما ‘تایتانیک!’ من گفتم بله و او فقط با قرار دادن دست خود را بر قلب او و گفت: “متشکرم”. من پشت سر هم به اشک. آن را واقعا به من کمک کرد تا درک کنند که چگونه است که در این فیلم داده بود به طوری که بسیاری از مردم” وینسلت گفت: Candis مجله.

این بازیگر گفت که او با افتخار از جیمز کامرون-کارگردان فیلم اما موفقیت بزرگ ساخته شده او ناراحت کننده است.

“من پیشرو کاملا یک زندگی که من آماده نمی شد. همه در همه ، ناگهان مردم به من نگاه میکردند صحبت کردن در مورد من — من با خواندن و یا شنیدن چیزهایی که در مورد من که درست نادرست است. من تنها انسان است که صدمه دیده است! من در بیست سالگی یک بیت از یک coaster غلتکی در واقع با برخی از شگفت انگیز بار اما برخی اوقات سخت بیش از حد. این روزها من به عقب نگاه کنید و فکر می کنم ‘Whew — من از طریق رفت و همه از آن؟”‘ او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>