Kathakali, سمفونی و بحث و گفتگو در مورد RTI در NCPA دیجیتال سری

مرکز ملی هنرهای نمایشی (NCPA) در بمبئی به عنوان یک بخشی از آن دیجیتال سری [email protected]صفحه اصلی را جریان سه قبلا برگزار وقایع از رشته های مختلف در این آخر هفته.

گفتگو با فعال اجتماعی Aruna روی یک کنسرت قزاقستان هادی Marat Bisengaliev و Kathakali عملکرد Sangeet Naxing Akademi برنده جایزه Sadanam Balakrishnan و گروه تئاتر در انتظار شما است.

در ژوئن 26, Aruna گفتگو با پخش روزنامه نگار Anuradha Sengupta در مورد حق دسترسی به اطلاعات (RTI) قانون در بمبئی Litfest خواهد بود جریان. این RTI قانون تصویب شد در مجلس شورای اسلامی از 15 سال پیش در ماه ژوئن. Roy در این ویدیو به بحث در مورد یک کمپین است که تبدیل به یک جنبش مردم.

اتریش آهنگساز Joseph Haydn پس از 1795 والاتر از خود Symphony No. 104 in D Major گفت: “تمام شرکت به طور کامل خوشحال و پس از آن بود I.” سمفونی همچنان به ستایش یک قطعه موسیقی. در ژوئن 27, شما می توانید به تماشای قزاقستان هادی Marat از نو خلق این کنسرت.

برای روز شنبه (28 ژوئن) شب سرگرمی Balakrishnan و گروه تئاتر را تصویب طریق Kathakali عملکرد مکالمه بین برادران Ravana, Kumbhakarna و Vibheeshan از رامایانا.

تمام سه رویداد خواهد شد در جریان در 6 ساعت در NCPA کانال یوتیوب.

این [email protected]خانه دیجیتال سری به اجرای نمایش توسط مدافعان مانند Girija Devi, Mallika Sarabhai, Ustad Zakir Hussain, Aditi Mangaldas و گل Morganfield.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>