کو فراهم می کند دسترسی آنلاین به کتاب پایگاه داده

E-کتاب ها و مجلات و مقالات پژوهشی پایگاه داده ها تا کنون فقط در کالج ها و ایستگاه تحقیقات از طریق سیستم کتابخانه از کرالا کشاورزی دانشگاه (کو) می تواند قابل دسترسی از صفحه اصلی در COVID-19 مستند دوره است.

بیش از 3000 e-مجلات تعدادی از کتاب های الکترونیکی, پژوهش, مقالات و پایگاه داده ها در دسترس بود یک کو آزادی مطبوعات گفت: در روز شنبه.

این مرکز در حال مرتب عمدتا توسط کنسرسیوم برای E-منابع در بخش کشاورزی (CERA) از شورای تحقیقات کشاورزی و فروشندگان دیگر از پایگاه داده ها و e-منابع است. ورود شناسه و رمز عبور بوده و از طریق پست به معلمان در کتابخانه محققان و دانشجویان از کو. Plagiarism checking خدمات پایان نامه و مقالات پژوهشی نیز ارائه شده از انتشار اضافه شده است.

اسناد و مدارک است که برای دریافت از کتابخانه های دیگر موسسات تحقیقاتی و کتابخانه شبکه نیز ارائه شده از طریق اینتر کتابخانه خدمات وام.

کسانی که می خواستند به فوریت نگاهی به کتاب از کو کتابخانه مرکزی سود می تواند از خدمات یک بار در یک هفته با رعایت مقررات مستند. سایر دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی نیز می تواند فایده از همه خدمات کتابخانه سیستم مطابق با هنجارهای بین کتابخانه قاعده است. برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید: www.kau.in; www.kaucentrallibrary.org; یا تماس با ما: e-mail – library@kau.in; یا تلفن: – دانشگاه کتابدار, Dr. A. T. فرانسیس: – 9496839409; بخش سر :- کتاب, Dr. N. B. Nisha: – 9495037603; بین کتابخانه های وام, K. V. Alphonsa – 9400763526 e-منبع دکتر V. S. Swapna – 9446434149.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید