زمان SUV سواری از طریق شبه قاره شلوغ شهرستانها قدیمی, عکس از مردان مرده که خیره از پشت تخته چوب پنبه در اتاق عمل, جنگ, اتاق جلسات, شکار متفکر… جاسوسی درام در حال غلت وب سری قفسه مانند قبل از هرگز.

آخرین به انتشار توسط Hotstar ویژه و جمعه سرایان’ Special Ops — the story of a 19-سال شکار برای مرد پشت بزرگترین حملات تروریستی در هند — شرکت-کارگردان Neeraj Pandey و Shivam Nair. هشت قسمت سری دهانه 12 کشور و شش و عوامل تروریستی در پشت حمله سال 2001 در مجلس 26/11 حملات در بمبئی و دیگر انفجار در کشمیر.

Pandey می گوید برای اولین بار در تاریخ هند, سرگرمی, مجلس حمله شده است دوباره در سلول یک توالی با یک بی امان drumbeat از تنش است که با سری وب باز شده در مارس 17.

به تعقیب جنایتکاران نصب شده است در مقیاس بزرگ و به ضرب گلوله کشته شد در سراسر کشورهای متعدد از جمله ترکیه, جمهوری آذربایجان, اردن و هند و نمایش از طریق یک گروه بازیگران از جمله Kay Kay Menon, Divya Dutta, Vinay Pathak, Karan Tacker Sajjad Delafrooz, Sana Khaan, Saiyami Kher, Meher Vij, Vipul گوپتا و Muzammil ابراهیم.

اما وزن این ماموریت به ناخن هند را دشمن عمومی شماره 1 می افتد در Himmat سینگ تحلیلگر ارشد لجستیک و سر در تحقیق و تجزیه و تحلیل گرا به تصویر کشیده شده توسط ناب و شیک Kay Kay Menon. 53 ساله سینما و تلویزیون جانباز شناخته شده برای خود ستارهای در نقش سرکار Hazaaron Khwaishein Aisi نوزاد, جمعه سیاه و Shauryaشات نزدیک به دو ماه برای وب سری.

در پاسخ به اینکه چگونه او را آماده برای یک نقش است که زندگی را در سایه از جهان مدرن منون در یک مصاحبه تلفنی می گوید: “من سرمایه گذاری زیادی در متن و بحث و گفتگو با نویسنده و مدیر آن را به عنوان است که در نهایت چشم انداز خود را. و سپس من در درون پارامترهای به جای آوردن در تحقیقات خارجی. آنچه که من ارائه می شود به شدت مقطر محصول. وجود دارد محدود نقش اما مردم بی نهایت است. من بازی فرد و نه نقش. من علاقه مند هستم در Himmat سینگ و نه خام عامل او است. سینما است که برای انجام با مردم و روابط درون آنها بر روی صفحه نمایش.”

نوشته شده توسط Pandey, Deepak Kingrani و بی نظیر علی Fida, داستان, نتیجه سالها تحقیق در این راه از سازمان های اطلاعاتی. “به عنوان جمعیتی متفاوت است, من نمی دیده بان تقاضا سری در سیا و یا KGB. من شک و تردید در مورد ملاقات با افرادی که کار می کنند ممکن است الهام گرفته از داستان است. من به جای سوم شخص از نظر. Neeraj ملاقات بسیاری از آنها. من ترجیح می دهم به رفتن با او را برای جلوگیری از آنچه که من تماس اطوار و اخلاق بازاریابی است که می تواند خفقان. مگر اینکه آن را یک تاریخی طرح است که برخی از تحقیقات به اعتقاد من همه سینما لزوما داستان می گوید:” منون.

“عوامل مخفی هستند قهرمانان گمنام زمان ما” می افزاید: منون. “آنها به نظر می رسد به زندگی عادی منجر شود اما به طور مداوم محافظت از ملت از تهدید. عملیات ویژه تلاش می کند به جلو زندگی این عوامل است.”

وب سری موجود در هفت زبان های زیر در حال حاضر-آشنا به سبک معاصر اکشن پلیسی است که به شما می گوید که در آن جدول زمانی و جایی که در جهان داستان در حال وقوع است. منون شخصیت واقع شده است در هند اما او با اعزام یک تیم قابل ملاحظه ای ماهر عوامل مردان و زنان در سراسر جهان است. Himmat سینگ دارای مغز نیروی عضلانی و در اکثر زمان طلایه اخلاقی کد اما در عمل از چپ به عوامل در این زمینه است.

“من دوست دارم به من یک ورزشکار و اما نقش من یکی از جدی این رژیم. می آید از طریق عاطفی valency. این بازیگر در من تا به حال به آن نگاه کنید… اگر چه من عاشق پرش از یک صخره می گوید:” منون. “من با نزدیک شدن به نقش با مثبت. این 60 روز از زندگی من است که هرگز بازگشت پس از آن نیاز به درگیر شدن. پس از آن انجام می شود من بی طرف در مورد آن.”

در طی تئاتر-تلویزیون-فیلم فرمت قبل از ورود در وب سری درب منون می گوید: “من نمی کنند کمتر به خاطر تلویزیون و یا بیشتر به دلیل آن سینما است. وب سری نوع دروغ به راحتی در وسط; اجازه می دهد تا زمان کافی برای آب کردن شخصیت. همه ابزار مقدس; این بستگی دارد که با استفاده از آن. من خالی خودم را تا آنجا که رسانه ها نگران است. متوسط برای من است.”

عملیات ویژه است که در حال حاضر جریان در Hotstar VIP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی