کیانو ریوز باعث می شود کتاب های کمیک نوشتن اولین با اقدام حماسی ‘BRZRKR’

ستاره هالیوود کیانو ریوز در حال راه اندازی کار خود را به عنوان یک کتاب کمیک نویسنده با رونق Studios’ BRZRKR.

برای آینده 12-موضوع محدود سری John Wick بازیگر همکاری با نویسنده مت Kindt هنرمند, الساندرو ویتی, colourist لایحه Crabtree و letterer Clem Robins.

با توجه به سرگرمی های هفتگیاین عمل بسته بندی شده از کتاب های کمیک با تمرکز بر یک جنگجو که به نظر می رسد بسیاری مانند ریوز و راه می رفت به خون آغشته مسیر در سراسر جهان برای قرن ها. در حال حاضر روز, او شغل های خطرناک برای دولت آمریکا در ازای حقیقت را در مورد خود وجود است.

چاپ نسخه از ‘BRZRKR’ شامل کاور توسط رافائل Grampa منتشر خواهد شد در ایالات متحده در ماه اکتبر.

“من دوست داشتم کمیک از آنجایی که من یک بچه جوان و آنها بوده و تأثیر قابل توجهی بر من هنری. به فرصتی برای ایجاد BRZRKR و همکاری با افسانه در صنعت مانند نویسنده مت Kindt هنرمند, الساندرو ویتی, رنگ هنرمند لایحه Crabtree, letterer Clem Robins و مفهومی/جلد هنرمند رافائل Grampa — همراه با بزرگ مردمی در رونق Studios — یک رویا به حقیقت می پیوندند” ریوز در بیانیه ای گفت.

55 سال بازیگر طنز نوشتن اولین می آید تقریبا یک سال پس از او شخصیت از چوب زیر گهواره جانی Silverhand در “سایبرپانک 2077”.

در این فیلم مقابل ریوز آینده دیده می شود در بیل و تد چهره موسیقی. او همچنین در مورد قسط چهارم در ماتریس حق رای دادن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>