نگه داشتن آن را محاوره!

“به این دلیل است که این مصاحبه را در فشار است که من در حال جدی در غیر این صورت من یک مرد خشن و بی ادب.” در حالی که صحبت کردن به بازیگر-نویسنده Manu Rishi Chadha, می توانید از سایه های شخصیت های مختلف است که او بازی کرده است در طول سال – شوم دوست بنگالی در “Oye Lucky! Lucky Oye!”, این gossipmonger در “Aankhon Dekhi” یا دمدمی سرحال گانگستر از “Phas Gaye Re اوباما”. به تازگی او را تحت تاثیر قرار به عنوان یک Haryanvi سرمایه دار خیلی مهم که صاحب یک T20 تیم در آمازون نخست “داخل لبه”.

در حالی که صحبت کردن مانو به طور مداوم باعث می شود حرکات به توضیح نقطه خود را. او حتی انجام دیالوگ از کلاسیک هندی فیلم در محاوره سبک است که تحت تاثیر قرار مردم در اطراف. او ویترین همان گرما و حس شوخ طبعی است که مجموعه او را جدا از هم در تمام نقش خود را به عنوان یک بازیگر.

“من از یک پنجابی و خانواده ما با صدای بلند مردم است. هر آنچه شما را بر روی صفحه نمایش چیزی است که من مشاهده کرده اند در حالی که در اطراف من در حال رشد در شمال هند” او خنده. خود را از دهلی نو-Punjabi گویش کار کرده است به خوبی در فیلم به عنوان skillset از تطبیق های مختلف لهجه محلی می رود و با خود همیشه در حال تغییر ظاهر فیزیکی.

خود را در آینده در فیلم “Shubh منگل Zyada Saavdhan” به تصویر می کشد چنین دمدمی و در عین حال شخصیت های واقعی در میان, گی, داستان عاشقانه ای در فیلم هندی انجامید. مانو می گوید. “من به بازی شخصیت Jeetu را chacha. من در ذهن Hitesh Kevaliya مدیر اما او مودبانه پرسید: برای استماع. من فورا موافقت کرد. به ندرت شما را وادار به کار با چنین گروه ستاره درخشان نوازندگان و آوردن داستان که در یک سنتی تنظیم و در عین حال ایران معاصر, مسائل,” او می گوید.

او صرف مقدار زیادی از زمان خود را با پدر و عمو و متصل برداشت خود را با تجارب خود. “من استفاده از هر روش در این فیلم است. من به سادگی باقی مانده برادر کوچکتر از Gajraj (رائو) ji طول ساقه. شخصیت های نوشته شده در جزئیات. مدیر خصوص از ما خواست به دور از خط کشی هر چیزی. من به دنبال خاص هر اطوار و اخلاق برجسته شخصیت.”

پسر یک تاجر پدر و هنر خبره, مادر, Manu متولد و بزرگ شده در دهلی نو. بیشتر از سالهای نوجوانی خود رفت و به خواندن “Dharmyug” محبوب هندی, مجله و تعمق به Hindi ادبیات. پدر و مادر خود حمایت خود را از تئاتر حرفه ای خود را به عنوان مادر تحسین بزرگ تئاتر. از سن بسیار جوان او در بخشی از بحث های جدی موازی سینما و تئاتر دهلی نو مدار که مادر او یک بازدید کننده به طور منظم.

“‘ژولیوس سزار’ من اول بازی. تئاتر به شکل دیدگاه من در مورد جهان اجتماعی و سیاسی است. من حرفه ای تئاتر به مدت هشت سال قبل از آمدن به بمبئی در سن 29,”, به یاد می آورد مانو که معرفی شد با اشاره کارگردان تئاتر Arvind گور

برای مانو که آموزش دیده بود در تئاتر شیفت به فیلم بود و نه ناگهانی. او صرف زمان با بازیگر-مدیر Rajat Kapoor.

‘سينما مدرسه’

“Rajat من است, سینما مدرسه. من آموخته اند مانند Eklavya از او. او باور ندارد, آموزش, اما می پرسد به اطراف است. من او را ملاقات نمود خود را در طول بازی که در آن من به انجام این کار صدا و روشنایی و گاهی اقدام است. او به من گفت که سینما, همه چیز در مورد داخلی اعتقاد راسخ و اگر شما در داخل متقاعد واکنش در بدن دقیق خواهد بود,” او reminisces.

تئاتر بازیگران اغلب متهم به داشتن احساسات با صدای بلند و متحرک مواجه است که گاهی اوقات دشوار است برای رسانه سینما. مانو موافق است. “استفاده از بدن در سینما متفاوت است از طرح مورد نیاز در بازیگری در تئاتر. برای سینما, شما باید درک قاب و لنز. در حالی که صحبت های شما را با صدای بلند اما درک کنند که تا چه حد به شخصیت دیگر است از شما. یکی از چیزهایی که جدا از یک بازیگر خوب از بقیه جمعیت است که چگونه شما در حفظ ریتم و سرعت عمل. شما باید سیم ذهن خود را با توجه به فضای ذهن از شخصیت. این کمک می کند تا شما را به شبیه واکنش های مختلف در جدول زمانی. شما باید با حفظ همان ریتم در تمرین واقعی شلیک و دوبله.”

تأمل در نخستین فیلم مانو یادآوری می کند که او نوشت: دیالوگ از “Oye Lucky!, Lucky Oye!” نیز هست. “هر زمان که من استفاده می شود برای نوشتن دیالوگ نگه داشتن فیلم های قدیمی و یا سینما به عنوان یک مرجع Dibakar (نوری) را درست به من و از من بپرسید برای رفتن محاوره ای,” اطلاع مانو.

تلاش جمعی

او در ادامه توضیح داد که چگونه در آن سال تلاش جمعی از مردم از تجارب مشابه منجر به تغییر در سینما. “آن بود که یک شبیه مدرسه فکری گرد هم آمدند. کامل هماهنگ سازی اتفاق افتاده است چرا که در حالی که ما مشاهده زندگی به عنوان بازیگران, کسی بود, رعایت, زندگی, برای نوشتن یک داستان یا یک رمان است. آنها همان روند است. آینده هم نتیجه منجر به نتایج فوق العاده ای است که تحت فشار قرار دادند Hindi سینما به یک سطح جدید,” او توضیح می دهد.

در محبوبیت رو به رشد شخصیت بازیگران, Manu می گوید: “بیست سال پیش مردم نمی تواند مربوط به قهرمان فیلم به خاطر او بزرگتر از زندگی است. امروز قهرمان یک پسر عادی رفتن را از طریق یک وضعیت است. آن را وادار بازیگران در اطراف او به همان اندازه قابل باور است.”

یک نویسنده او می خواهد به او بگویید داستان های خود را که تعریف کرده اند که رویکرد خود را نسبت به زندگی و آگاهانه او را به عنوان یک هنرمند. او نوشته اسکریپت برای فیلم ها از جمله اخیر “Naanu کی Jaanu” و دیالوگ برای چند فیلم. اما به نظر او خود را حرفه ای نوشتن متفاوت است از نوشتن شخصی خود را که به نظر می رسد نیست هنوز. “من به یاد داشته باشید بسیاری از این حوادث است که می تواند کار به عنوان تحقیقات مواد برای من fictionalised جهان است. آنها به من الهام و شکل من سیاسی-اجتماعی چشم انداز از جهان است. یک روز من به اشتراک گذاشتن این احساسات با جهان” او مبالغ بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر