‘Keeping Up with the Kardashians’ آخر شات با استفاده از اپل می گوید کیم در جیمی فالون

فصل آخر از محبوب نشان دادن واقعیت Keeping Up With The Kardashians تکمیل شده با استفاده از دوربین های حرفه ای اما اپل.

واقعیت تلویزیون ستاره کیم کارداشیان و خانواده اش تا به حال به نوبه خود به اپل خود را به فیلم فصل آخر با توجه به coronavirus مستند, گزارش aceshowbiz.com.

تولید در زمان 18 فصل از این سری بود تعطیل فقط قبل از اینکه کیم و بستگان او قادر به شلیک آخرین قسمت.

کیم گفت: در یک چت تصویری با کمدین جیمی فالون در یک قسمت از “امشب نشان می دهد: در نسخه خانگی” که در آخر به عنوان یک انزوا خاطرات.

“ما فیلم برداری کل فصل به جز قسمت آخر. بنابراین در حال حاضر که ما تعطیل و تولید آن خواهید بود همه ما در قرنطینه فیلم برداری به طور جداگانه توسط خودمان. ما باید سه پایه تنظیم و ما اپل و کل قسمت آخر خواهد بود آنچه ما را در قرنطینه… من به معنای واقعی کلمه هیچ ایده چه هر کس دیگری انجام شده است!” او گفت:.

کیم گفت که او تا به حال او شکسته خود انزوا به او جوانترین خواهر, Kylie Jenner, برای کمک به او را دریافت دوربین-آماده برای کنترل از راه دور “نمایش امشب” چت های انجام شده در خانه از مادر خود Kris Jenner.

واقعیت ستاره است که به رپ Kanye West اعتراف کرد او را ملاقات کرده بود کایلی در طول هفته.

“این اولین بار من او را دیده ام چون تمام خانواده است فاصله تا ما حتی دیده می شود هر یک از دیگر. بنابراین من مخفیانه و من در خانه مادر در اتاق گلم به دلیل وجود یک درب از خارج پس این همه او را اجازه دهید ما در” او خندیدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید