Keerthy Suresh در پیدا کردن ریتم به شخصیت او در فیلم “پنگوئن’

Keerthy Suresh را نگاه رو به جلو به تماشای 8 صبح با طرفداران در روز پنگوئن‘s آزادی تحت شرایط عادی است. با توجه به آنچه در جهان است در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با او می گوید: فضای دیجیتال است که آرامش را برای مخاطبان, اگر چه او اذعان می کند که مستقیم به OTT آزادی چیزی است که او کاملا با آن آشنا نشده است.

“همه ما بر OTT سیستم عامل است. اما این [آنلاین انتشار] کاملا جدید برای همه ما است. برخی از دوستان من در واقع گفت که آنها می خواهم به تماشای اولین روز اولین نمایش از پنگوئنزمانی که آن را premières آنلاین می گوید:” Keerthy Suresh, در یک زوم تعامل با یک تعداد انگشت شماری از روزنامه نگاران. او به نقل از مثال Gulabo Sitabo‘s آزادی در آمازون نخست و گفت که او می خواست به ماندن تمام شب برای تماشای فیلم در هنگام فرود بر روی پلت فرم در 12 am در روز جمعه.

بازیگر این مسائل یک کلمه از احتیاط. “این احساس در داخل تئاتر چیز دیگری است و هرگز نمی تواند تکثیر. چه می توان در این قالب است که همه امور. مستقیم-به-OTT گزینه خوبی است در این نقطه از زمان.”

در دستیابی به تعالی

در پنگوئن, Keerthy پخش ریتم عادی مادر که در برابر یک وضعیت فوق العاده ای است که او را به جنگل اسرار در جستجوی گم شده خود را, پسر آجی. “من آنقدر متصل به او [بچه که نقش Ajay] که من ذخیره شماره خود را به عنوان ‘آجی پسر’,” او می خندد. اما نقش یک مادر نبود چه جلب Keerthy به مواد و نه آن را یک فرصت برای انعطاف پذیری خود اقدام دلاوری. او نمی باید هر گونه موانع بازی یک زن در Mahanatibiopic روی بازیگر افسانه ای Savitri. او می گوید: وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم دو بار یک مادر در پنگوئنبه کارگردانی پرستو Eashvar Karthic. “من واقعا دوست Eashvar روایت. وجود دارد یک داستان دلگرم کننده از یک مادر جوان و من بلافاصله گفتم: “بله” پست روایت,” او می گوید و اضافه می کند “پنگوئن جدید به من است از نظر سبک و شخصیت. من می خواهم بگویم این است, عاطفی, هیجان انگیز.”

این تریلر که به نظر می رسد نشان می دهد یک قاتل زنجیره فرض در بزرگ انباشته شده است بیش از 15 میلیون بازدید در تامیل به تنهایی. Keerthy روشن است که وجود دارد “قوی عاطفی مطالب” پشت خون و گور. هر چند پیدا کردن ریتم به شخصیت او نبود تمام عاطفی تخلیه, این بازیگر می گوید که وجود دارد یک صحنه که با طنین انداز. “این مورد علاقه من است. این پسر من است که شما می دانم زمانی که شما تماشا. همه مادران می خواهم مربوط به آن صحنه است.”

از آن شده است نزدیک به دو سال پس از Keerthy تا به حال انتشار محرومیت او ظاهر cameo در فیلم تلوگو Manmadhudu 2. آخرین فیلم تامیل بود Sandakozhi 2. پس او ملی برنده جایزه عملکرد در Mahanati, Keerthy بود با بمباران اسکریپت و یا آنچه در صنعت روی علاقه خواند “زنان محور’ سینما — پروژه که با عنوان زنان ، وجود دارد مقدار زیادی از تفکر قبل از او در زمان استراحت فقط برای باز کردن را انتخاب کنید و از یک بوفه از گزینه های داده شده به او. “من فکر کردم من تا به حال به تعادل عملکرد گرا نقش ها و فیلم های تجاری. فیلم من دریافت کرده بودند زن محور. به همین دلیل است که من در زمان استراحت شاید بعد از یک مدت زمان طولانی” او می افزاید.

چه در فروشگاه?

  • Keerthy می گوید که او حمل می کند وزن خود را به شخصیت های دیگر مجموعه می یابد و آن را آسان به سوئیچ روشن و خاموش. “هر زمان که من یک خماری من سعی کنید به خارج شدن از آن منطقه. در چنین مواردی من مطمئن شوید که من به یک خنده دار مجموعه مانند یک Sandakozhi 2 یا Annaatthe,” او می گوید.
  • او را کشت فیلم قرار است در صف شروع با Rajinikanth-starrer Annaattheبه کارگردانی سیوا. در تلوگو او را در دیده می شود موفق باشید سخی و دست هند.

ما صحبت می کنند به Keerthy یک روز پس از مرگ Sushant Singh Rajput که گزارش شده اند مرده خودکشی در آپارتمان خود در بمبئی. هنگامی که صحبت نوسان نسبت به بیماری های روانی و عدم حمایت های خارجی برای ستاره ها رفتن را از طریق یک داخلی مبارزه Keerthy تا به حال تاریخ و زمان آخرین کلمه: “من شخصا نمی دانم و نمی توانم اظهار نظر در مورد وضعیت خود را. من در یک مبارک فضا. اما زمانی که چنین وضعیتی مطرح می شود ما باید از نظر ذهنی آماده برای مقابله با فشار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر