بلوز, گیتاریست, Kenny Wayne Shepherd شده است یک مجری برای بیش از دو دهه. چوپان که شد از Shreveport, لوئیزیانا, شد, در معرض موسیقی از او یک کودک بود. این شهرستان شده است خانه را به بزرگان مانند bluesman قصه ترور) و ستاره کشور هنک ویلیامز جونیور نوجوان نیز رشد گوش دادن به جیمی هندریکس, Stevie Ray Vaughan, رولینگ استونز, اریک کلاپتون و جیمز براون و شکل تفکر خود را.

بی شمار را تحت تاثیر قرار

چوپان که انجام شده است در ماهیندرا, بلوز, جشنواره این آخر هفته نیز خود آموخته. “این روند کاملا خسته کننده, اما آن را به من کمک کرد توسعه سبک خود را. وجود دارد بسیاری از بلوز, سنگ و جنوبی موسیقی در آهنگ های من با برخی از کشور و عامیانه بیش از حد تحت تاثیر قرار,” او می گوید. این جشنواره همچنین ویژگی های بلوز بزرگ Buddy Guy درخشان Keb’ Mo’ و خواهر دو لارکین پو. علاوه بر معروف خود را در سال 1997 آهنگ ” آبی رنگ در سیاه و شماره های دیگر او نوشت: در طول سال چوپان خواهد بود پخش آهنگ از آخرین آلبوم مسافر. او می گوید: “بسیاری از مردم می دانند ‘آبی در سیاه و سفید”. من با پوشیدن یک توپ را روی گوه با آن رنگ و در نتیجه به نام.” مسافرگذشته منتشر شد ممکن است شامل عناصر مختلف از بخش های جنوبی ما است. آهنگ ‘زن مثل شما تبدیل به یک جمعیت مورد علاقه و ‘Tailwind” و “گرانش” شده اند و تحسین. این ویژگی خود را در گروه از جمله نوح شکار در خواننده. این آلبوم همچنین شامل نسخه های بوفالو اسپرینگفیلد را آقای ” روح ” و عقاب گیتاریست جو والش ‘تبدیل به سنگ’. پرسید چرا ریف از آقای ” روح ” برای تلفن های موبایل زیادی مانند رولینگ استونز آمار ‘رضایت’, چوپان می خندد “از نیل جوان است. او نوشت: Springfield آهنگ.”

علاوه بر خود گروه نوازنده همچنین برای سواری با افسانه ای Stephen عکسهای از Crosby, Stills & Nash و کیبورد بری گلدبرگ الکتریکی پرچم. او می گوید: “Stephen است که یک مربی به من. او همیشه به من تشویق به خواندن بیشتر و استفاده کردم صدای من چند بار در آخرین آلبوم است.” چوپان recollects زمان در 1990s زمانی که در کنار او دیگر مثل نوجوانان, Jonny Lang و جو Bonamasa به طور ناگهانی امواج. “وجود دارد مقدار زیادی از استعداد و ارشد نوازندگان مانند B. B. King و دوستان پسر به ما توصیه می کرد. همه ما سبک خود. من سعی کنید به تمرکز بیشتر بر روی نوشتن ترانه که شعر باید relatable و آهنگ, جاذب,” او می گوید.

مسابقه را از طریق

در جوان امروز, بلوز, هنرمندان Christone ‘Kingfish’ اینگرام و کوین سالیوان چوپان می گوید: “آنها مرا به یاد من روز نوجوان. آن را بزرگ برای دیدن جوانان و حفظ سنت زنده است. لارکین Poe بخشی از ماهیندرا, بلوز, جشنواره واقعا خوب هستند.” هنگامی که نوازنده نیست ضبط و یا سفر او به صرف زمان با همسر هانا دختر از مل گیبسون و شش فرزند خود را. چگونه او تعادل موسیقی و خانواده و والدین? او پاسخ “من آموخته ام که چگونه برای مدیریت برنامه من و من به کیفیت زمان برای همه چیز. من هم یک مسابقه متعصب هر چند من آرزو می کنم من تا به حال زمان بیشتری به رانندگی من گول زدن شیطان در حداکثر سرعت.” او rapidfire تکنوازی گیتار به نظر می رسد برای جبران کند.

این ماهیندرا, بلوز, جشنواره 2020; فوریه 8 و 9; اطلاعات بیشتر در bookmyshow.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی