دانیل arap وزارت امور داخله سابق یک معلم که شد کنیا طولانی ترین خدمت رئیس جمهور و ریاست بیش از سال از سرکوب و بحران اقتصادی سوخت فراری فساد شده است. او 95.

وزارت امور داخله از مرگ توسط رئیس جمهور اعلام شد اوهورو کنیاتا در بیانیه ای در شبکه دولتی در روز سه شنبه.

وزارت امور داخله که حکومت کنیا تا 24 سال بوده است در بیمارستان برای بیش از یک ماه است.

با وجود اینکه به نام یک دیکتاتور توسط منتقدان وزارت امور داخله برد پشتیبانی قوی از بسیاری از کنیایی و به عنوان یک متحد شکل زمانی که او به قدرت رسید پس از تاسیس جومو کنیاتا رئیس جمهور درگذشت در سال 1978. برخی از متحدان بیمار کنیاتا, اما, تلاش برای تغییر قانون اساسی برای جلوگیری از وزارت امور داخله پس از آن معاون رئیس جمهور از به طور خودکار گرفتن قدرت بر کنیاتا مرگ است.

بنابراین با احتیاط بود که وزارت امور داخله از هر گونه تهدید در آن دوره مشخص است که او فرار کرد و خود را در شکاف دره خانه وقتی که او شنیده کنیاتا مرگ بازگشت تنها پس از دریافت اطمینان از ایمنی خود را.

در سال 1982 وزارت امور داخله دولت تحت فشار قرار دادند از طریق مجلس اصلاح قانون اساسی ساخته شده است که کنیا به طور موثر یک حزب دولت است. بعد از آن سال ارتش quelled یک کودتا رسم توسط اعضای مخالف و برخی از افسران نیروی هوایی. حداقل 159 نفر کشته شدند.

وزارت امور داخله دولت پس از آن بیشتر شد سرکوبگر در برخورد با مخالفان, با توجه به گزارش های دولت در حقیقت عدالت و آشتی کمیسیون که مورد ارزیابی قرار دهد.

فعالان سیاسی و کسانی که جرأت مخالفت با وزارت امور داخله حکومت به طور معمول بازداشت و شکنجه این گزارش گفت: با توجه به غیر قانونی بازداشت و ترور از جمله قتل یک وزیر امور خارجه رابرت Ouko.

“قوه قضائیه شد یک همدست در تداوم نقض در حالی که مجلس تبدیل شد به یک عروسک کنترل با دست سنگین اجرایی” این گزارش گفت:.

فساد به خصوص غیر قانونی تخصیص زمین شد نهادینه شده در این گزارش گفت: در حالی که اقتصادی قدرت متمرکز در دست یک چند.

در سال 1991 وزارت امور داخله تسلیم به خواسته های به صورت چند پارتی دولت با توجه به فشار داخلی از جمله تظاهرات در سال 1991 که در طی آن پلیس کشته و بیش از 20 نفر و فشار خارجی از غرب است.

چند حزب در انتخابات سال 1992 و 1997 خدشه دار شد, سیاسی و خشونت های قومی که منتقدان ادعا باعث شد توسط دولت است.

در زمان وزارت امور داخله چپ قدرت در سال 2002 فساد ترک کرده کنیا اقتصاد توسعه یافته ترین در شرق آفریقا با رشد منفی.

وزارت امور داخله اغلب سرزنش غرب برای تبلیغ بد و مشکلات اقتصادی بسیاری از کاربران تا به حال برای تحمل و قدرت در طول حکومت خود را.

به عنوان با سلف خود کنیاتا بسیاری از پروژه های دولتی و ساختمان و یادداشت ارز و سکه شد و به نام پس از Moi.

بانک مرکزی کنیا رای گیری برای قانون اساسی جدید که در سال 2010 اجرا شده و مقررات به نوار شخصیت فرقه.

این داستان اصلاح شد نشان می دهد که رئیس جمهور کنیا نام املای کنیاتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی