کرالا انیمیشن شرکت به شرکت تولید قابلیت اقتباس از اسکار وایلد, ‘The Canterville Ghost’

اسکار وایلد, شبح وار, اما قلب گرم شدن داستان The Canterville Ghost همه را به یک انیمیشن انطباق و اتصال به پروژه کرالا-بر اساس Toonz گروه رسانه ای است که در هیئت مدیره به عنوان شرکت تولید کننده.

انیمیشن خانه تولید, بر اساس در قرنی در تریواندروم اتحاد پیوست دست در دست انگلستان مبتنی بر فضای سن فیلم ها و جوانه تصاویر برای این ویژگی. آن را توزیع خواهد شد در سطح جهانی توسط آمریکا توزیع کنندگان فیلم سینمای گروه مدیریت (CMG) و به کارگردانی کیم Burdon که گروگان ضربه, انیمیشن, سریال تلویزیونی تاکید کرد اریک. با توجه به Toonz پروژه اولین-همیشه فارسی انیمیشن اقتباسی از کتاب که تا به حال سازگاری در زبان های دیگر و به صورت مرحله و تلویزیون و همچنین.

A screenshot from the feature ‘The Canterville Ghost’, an adaptation of Oscar Wilde’s book of the same name

یک تصویر از ویژگی های ‘The Canterville Ghost’ اقتباس از اسکار وایلد کتاب به همین نام | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

داستان کلاسیک داستان ghost of Sir Simon de Canterville است که فراموش نشدنی خانه آبا و اجدادی خود Canterville تعقیب برای 300 سال است. شادی خود است خنثی که یک خانواده آمریکایی متشکل از آمریکا وزیر, آقای اوتیس, همسر و چهار فرزند خود را حرکت می کند به خانه. اگر چه او تلاش می کند خود را وسیله ای برای ترساندن آنها را دور سیمون شکست مفتضحانه. آنها در نظر او یک مزاحم و او حتی می افتد طعمه به antics از اوتیس پسران دوقلو. اما او ایجاد یک پیوند با خانواده دختر نوجوان که در نهایت او کمک می کند تا پیدا کردن رستگاری است.

تأمل در این پروژه P Jayakumar مدیر عامل شرکت Toonz می گوید: “ما خوشحال هستیم که در ارتباط با این پروژه است. کل انیمیشن انجام خواهد شد در هند. یک بخش کوچک از پیش تولید کار را در انگلیس در حالی که سهم عمده ای از قبل و بعد از تولید انجام خواهد شد در استودیوی ما در ایرلند. همه کسانی که نام های مرتبط با این پروژه بسیار خاص در مورد کیفیت انیمیشن و ما خوشحال هستند که آنها تصمیم به رفتن پیش با ما.”

تحسین بازیگران

صدای بازیگران به تحسین نام مانند هیو لوری که برنده گلدن گلوب برای سریال خانهاستفان فرای (هابیت), Freddie Highmore (دکتر چارلی و کارخانه شکلات سازی), Imelda Staunton (Vera Drake, هری پاتر, Paddington), میراندا هارت (جاسوسی تماس ماما) و توبی جونز (دختر کاپیتان امریکا). ادوارد Noeltner رئيس جمهور CMG گروه می گوید: در یک نسخه که Toonz آینده در هیئت مدیره در این, با کیفیت بالا انیمیشن نهایی قطعه در دادن روح کانترویل مورد نیاز حرکت به پرواز به تولید.

P Jayakumar, CEO of Toonz Animation Group

“این فیلم است که انتظار می رود برای رسیدن به تئاتر در سال 2021. در میان پروژه های دیگر ما این است که فصل دوم از سری Chacha Chaudhary,” Jayakumar می افزاید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>