کرالا هنرمند E H پوشکین نمایشگاه نقاشی نشان می دهد چگونه هنر برابری طلب در پناه یک قطبی جامعه

چکیده پرتره از “سقوط” سر انسان خرس وزن از آنچه به نظر می رسد به یک تخته سنگ. با عنوان “ورود پناهندگان’, نقاشی با انجام یک خاطره انگیز پایبندی به مینیمالیسم است که به معنای به معنی آنچه که تبدیل به انسان امروز است.

“آمورف تیره شی نشان دهنده بار و نگرانی مانند تصورات غلط باورهای گمراه کننده و حتی هویت ما هستند که بر ما تحمیل حق از تولد می گوید:” هنرمند E H پوشکین. “ما نمی دانند که ما لازم نیست بیشتر از این است.”

A painting by EH Pushkin

“ثبت نام اینجا’, پوشکین جاری نمایشگاه بیش از 40 نقاشی در Suryakanti گالری هنر درایو صفحه اصلی نقطه در حداقل سکته مغزی است. وجود دارد هیچ اضافی embellishments هیچ اجباری تعهد به استخدام شعله ور رنگ برای جلب توجه. بلکه محوری است که در پیام و مفهوم ضمنی که تحویل داده می شود اشاره کرد, بهترین مندرج در روش استخدام. در واقع پوشکین معاملات قلم مو و جوهر قلم به ایجاد افراد خود را در این سری از آثار عمدتا در expressionistic سبک در حالی که توسل به استفاده از آب رنگ تنها به تنفس بیشتر در زندگی به آنها است.

“دلیل اصلی که چرا من باید با استفاده از یک قلم برای این کار این است که آن را به من اجازه می دهد آزادی برای انتخاب نوع جوهر بسته به رنگ و قوام را با توجه به خاص طراحی شده است. همچنین من می خواستم سکته مغزی به تیز می گوید:” پوشکین و اضافه کرد که او استفاده کرده است “هند ساخته شده” جوهر برای ضخامت آن.

A painting by EH Pushkin

“ثبت نام اینجا را’ شامل آثار این هنرمند تولید شده در طول سه ماه از ماه نوامبر سال گذشته به ژانویه. پوشکین می گوید: عنوان این مجموعه است که به معنای به عنوان “یک نصیحت به مردم می آیند و اشتراک ایده هنر” که در نظر او است “سکولار تطابقی پناه برای همه است.” او می خواهد به نشان می دهد چگونه هنر دارای اتاق بیش از اندازه کافی برای نشان دادن “شفقت” به هر حال.

پوشکین می گوید: یکی از این قطعات با عنوان “ثبت نام اینجا 4′ در این سری نوع ثابت prescient برای او. آن را به تصویر می کشد انتزاعی سر انسان رو به پایین بر روی زمین لخت خون چکیدن از یک زخم بر روی پیشانی. “آن کشیده شده بود دو ماه پیش به برجسته کردن حس اضطراب و تنش ثاقب کنونی جامعه است. به زودی به اندازه کافی ما شروع به شنیدن در مورد شورش می گوید:” پوشکین یکی از Kattakkada.

A painting by EH Pushkin

یکی دیگر از کار قاطعانه با عنوان “شما می توانید به دنبال پناه در هنر” است “بیان قدرت هنر است.” آن را به تصویر می کشد یک شعاع صدر ورودی بلبرینگ مخروطی شی. “این نشانگر درب از هنر است که همیشه باز می ماند و اجازه می دهد تا در تمام و بدون هر گونه تبعیض. شاخ مانند جزء نماینده از هنر خود دفاع برای حفاظت از خود. همچنین می تواند به عنوان یک سلاح صلح آمیز و یک سلاح برای صلح” توضیح می دهد که پوشکین اشاره به این موارد muzzling حق آزادی گفتار و بیان است.

با وجود عمدتا انتزاعی سبک پوشکین می یابد دامنه کافی برای پرداخت obseisance به طبیعت و اهمیت آن و ضرورت. مثل کار “ثبت نام اینجا 5′ است که نشان می دهد یک درخت در برگ کامل ریخته گری سایه آن بر روی زمین. “وجود ما جدایی ناپذیری بستگی به طبیعت و از این رو حفاظت از محیط زیست یکی از راه های حفاظت از خودمان است.” با اشاره به کم نور سایه نشان داده شده در این قطعه او می گوید: “اینجا جایی است که ما فضا است.”

“ثبت نام اینجا است که در Suryakanti گالری هنر منگلم لین Sasthamangalam تا 14 مارس ، زمان: 11 صبح تا 6 بعد از ظهر. تماس با ما: 0471-2723802

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>