کرالا قاچاق طلا مورد: آداب و رسوم arraigns دو بیشتر به عنوان متهم

این آداب و رسوم است arraigned فیصل فرید از تریسور و Rabins K. H. از زمان به عنوان متهم در پرونده مربوط به قاچاق طلا به کشور از طریق حمل و نقل هوایی حمل و نقل خطاب به کنسولگری امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در تریواندروم.

آن را نقل مکان کرد یک برنامه در روز دوشنبه قبل از اضافی ارشد قضایی دادرس (اقتصادی جرائم), Ernakulam بیان کرد که نقش فیصل و Rabins آمد به نور در طول بازجویی از کسانی که در حال حاضر بازداشت شده است. ملی تحقیقات آژانس (نیا) قبلا درخواست از اینترپل برای صدور آبی گوشه توجه به استرداد فیصل مشکوک به لینک های کلیدی در قاچاق طلا مورد از امارات متحده عربی. آداب و رسوم sleuths گفت که سوالات در زمان حال نشان داد که Rabins نیز در امارات متحده عربی.

بازداشت ثبت شده

به نیا ثبت دستگیری K. T. Rameez از شرنور که مشکوک به مغز متفکر قاچاق طلا. بازداشت گرديد اضافی ارشد قضایی دادرس (جرائم اقتصادی) او را فرستاده قضایی حضانت برای 14 روز. آداب و تولید شده بود او قبل از دادگاه پس از دوره بازداشت خود را به پایان رسید در روز دوشنبه.

به نیا در حال حاضر به دنبال بازداشت خود را قبل از آن دادگاه در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>