کرالا فرماندار خواند ضد کا مرجع در سیاست آدرس

تخمگذار شایعات و حدس و گمان به بقیه فرماندار عارف محمد خان تحویل چپ جبهه دموکراتیک سیاست دولت که آدرس poignantly منعکس شده و موقعیت خود را و نگرانی در مورد تابعیت (متمم) قانون در مجلس در روز چهارشنبه.

این شکاف بین فرماندار و دولت در کا تا به حال باعث شده شایعات که او را جست و خیز از جمله بخش. اما او بر خاست تعجب و خواندن بحث پاراگراف. انحراف از آماده سیاست آدرس او گفت: آن را در افتخار از وزیر Pinarayi Vijayan را آرزو می کنم که او با خواندن پاراگراف. “شهروندی ما هرگز نمی تواند بر اساس دین به عنوان این می رود در برابر دانه از سکولاریسم است که بخشی از ساختار اساسی قانون اساسی ما” آدرس گفت.

“ما ارزش های قانون اساسی باید از آن محافظت شود در فرم و محتوا. سابق عاری از دومی را از دموکراسی یک پوسته خالی است که امیدوارم اجازه داده نخواهد شد توسط مردم هند است.” مخالفت ایالات جبهه دموکراتیک مواجه فرماندار با شعار و پلاکارد خواستار آن است که رئیس جمهور او را به یاد بیاورید. آنها مسدود شده و او را برای 10 دقیقه اما او منجر به روی سکو با یک کمربند امنیتی و مخالفان تحریم آدرس در اعتراض.

انتقادی از مرکز

سیاست بود unsparing در آن انتقاد از مرکز سیاست های اقتصادی. این ابراز نگرانی در مورد کاهش سرعت که منفی نهفته نرخ رشد درآمد شناور و مرکزی انتقال به دولت است. مرکز منتشر شد quinquennial بررسی گزارش ملی بررسی نمونه سازمان از زمان آغاز آن و در نتیجه محروم سیاستگذاران و محققان نخست ابزار تحلیلی به نشانی گفت.

سیاست به شدت حمله در مالی محافظه کاری در حال تمرین توسط مرکز و هشدار داد که مکانیک پایبندی به کسری نسبت خواهد بود زیان و تشدید رکود. به عنوان یک سیاست نسخه, دولت می خواست این مرکز به افزایش مصرف خصوصی عمدتا در بخش تولید است.

کاهش درآمد

در حالی که درآمد دلاوری از کشورهای است که کاهش هزینه های خود تعهدات در حال افزایش است. آهسته پایین گرفته و تلفات سنگینی بر دولت است که موضع سازش ناپذیر اجتماعی در بخش هزینه های.تیز برش در مرکز نقل و انتقال و کاهش در وام گرفتن در سه ماهه آخر سال مالی از ₹10,000 کرور به ₹1,900 کرور باید مرکب از مشکلات مالی دولت سیاست نشانی گفت.

با ارائه آدرس به عنوان مورد نظر توسط دولت آقای خان اتحاد با یکدیگر مخالفت و انتقاد از deprecating مجمع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>