“کرالا دولت. استراق سمع روزنامه نگاران’

مخالفان را متهم به کرالا دولت از استراق سمع در گوشی های mediapersons و رهبران کنگره به رهبری ایالات جبهه دموکراتیک (UDF) برای دریافت اطلاعات در whistle-blowers بود که پرچم مبارزه با فساد در اداره پلیس.

دولت در روز چهارشنبه تشکیل سه عضو تیم, صفحه اصلی گروه مقامات به بررسی “نشت اطلاعات و اسناد مربوط به گزارش های ارائه شده توسط حسابرسی & Auditor General (CAG) از هند”.

به چالش کشیدن دولت به دستگیری او رهبر اپوزیسیون در مجلس و کنگره رهبر رامش Chennithala روز جمعه منتشر شد در دو بخش اسناد و مدارک است که او گفت: با اشاره به “تثبیت فساد در پلیس”. مقالات مربوط به بی نظمی در خرید 145 گشت وسایل نقلیه و تعداد زیادی از پروژکتور های چند رسانه ای با استفاده از مرکزی بودجه برای پلیس تجدد.

او گفت: دولت رئیس پلیس Loknath و توسعه behera تا به حال تحریم گران خریداری توسط مشرف فروشگاه خرید کتابچه قوانین و مرکزی هوشیاری کمیسیون هنجارهای. دولت استفاده بیش از ساقط توسط regularising معامله. آن را تا به حال اجازه آقای و توسعه behera با معمول هشدار به پیروی از هنجارها در آینده است. آقای Chennithala گفت: وزیر Pinarayi Vijayan به نظر می رسد موظف به حفاظت از آقای و توسعه behera.

‘وابسته به دان کیشوت پروژه’

آقای Chennithala گفت: CAG گزارش و فرآیندهای است که قبل از آن باز بود و شفاف. دولت تا به حال سوار بر یک وابسته به دان کیشوت پروژه با سفارش یک پرس و جو به “CAG نشت”. با سفارش این سفارش آقای Vijayan تا به حال ثابت کرده که با طرز فکر متفاوت از آن است که از نخست وزیر نارندرا. او نامیده می شوند پروب فاشیستی و retributive. در عوض دولت باید پروب شاخص تورم مصرف کننده(M) کارگران در کوچی برای انحراف مسیر بودجه به معنای, برای امداد رسانی به سیل.

Madhya Pradesh کنگره رئیس کمیته Mullappally Ramachandran گفت: دولت بود که ترس از موارد بیشتر از پلیس فساد غلت و از این رو دستور داده بود این کاوشگر برای ارعاب روزنامه نگاران و مدنی فکر افراد.

در مارس 10, کنگره کارگران را دراز محاصره به Vizhinjam ایستگاه پلیس به عنوان بخشی از یک دولت گسترده کمپین برجسته پلیس فساد آنه توسط CAG حزب گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید