کرالا گردشگری برای ترویج کوتاه-مسافت تورهای

کرالا گردشگری است که برای شروع یک کمپین تهاجمی برای ترویج کوتاه-مسافت تورهای در میان گردشگران داخلی از ردیف دوم شهرهای جنوبی به عنوان بخشی از احیای ویروس-ضربه بخش گردشگری.

رمان کمپین برای ترویج گردشگری داخلی و راه اندازی مجدد اقتصاد گردشگری را از طریق وب سایت های پیشرو در رسانه های, خانه, سیستم عامل رسانه های اجتماعی بیش از حد بالا, رسانه ها, رادیو FM, از, موسیقی, کانال های جریان و از طریق وبلاگ نویسان.

کمپین راه اندازی می شود به زودی خواهد بود برای حفظ منافع مسافرت. آن را به پروژه های داخلی سفر به عنوان بهترین شرط بندی برای شکستن قفل خستگی در میان شهروندان است.

با محدودیت در سفر های داخلی و بین المللی بخش در ادامه با در نظر گرفتن همه گیر کرالا گردشگری آمده است به این نتیجه رسیدند که احیای بخش گردشگری است که ممکن است تنها از طریق مقرون به صرفه کوتاه-مسافت تورهای.

“هدف این است که به طناب در آن از ردیف دوم شهرستانها در جنوب. کسانی که از بنگلور Mangaluru, Mysuru Coimbatore و مادورای و بومی در حال تمرکز به عنوان محدودیت ادامه خواهد داد برای برخی از زمان برای سفر است. آنها را اغوا به اماکن گردشگری برای دو تا سه روز” منابع رسمی گفته هندو.

انتخاباتی دیگر نیز برنامه ریزی شده همراه با این کرالا مخاطبان محلی توریستی در دولت و گردشگری مسئول محصولات.

کارگروه گردشگری به ریاست وزیر گردشگری, Rani جورج در روز سه شنبه پاک مبارزات انتخاباتی و تصمیم به راه اندازی آن را در اولین. این کمپین نیز در هماهنگی با هند گردشگری بخشنامه به ترویج کوتاه-مسافت تور برای احیای صنعت گردشگری و مهمان نوازی بخش است که به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر.

مقامات کرالا گردشگری و ذینفعان این صنعت دارد و از نظر وضعیت ‘احساساتی که ادعا می کند از گردشگری ورودی صحیح نمی باشد. برخی از هتل ها که باقی مانده بسته با توجه به این مستند را باز کرده اند و در حال استفاده برای quarantining کسانی که از خارج از دولت است.

“این یک تصمیم مناسب از تصمیم گیرندگان به عنوان آن را به سه تا چهار ماه برای گردشگران به آرامی شروع به آمدن به دولت است. آن است که یک فعال مرحله از کرالا گردشگری پس از ارزیابی وضعیت. اگر این وضعیت را بهبود می بخشد و می بینیم داخلی ورود توریست چیدن در دولت پس از Deepavali می گوید: E. M. Najeeb رئیس کنفدراسیون کرالا گردشگری صنعت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>