یک گروه از زنان هندی که در سفر به افغانستان برای پیوستن به دولت اسلامی در استان خراسان (ISKP) بین سال 2016 و 2018 را بازجویی شده توسط سازمان های امنیتی هند در افغانستان است. دولت بحث اگر زنان و کودکان خود را می تواند مجاز به بازگشت پس از شوهران خود شده اند, کشته در حملات هوایی و اگر چنین است که آنها در برخواهد داشت خطر امنیتی است.

Stratnewsglobal.com یک استراتژیک در امور وب سایت با انتشار تصویری از بازجویی از سه نفر از 10 زنانی که در بازداشت مقامات افغانستان در یک زندان در کابل. سوال انجام شد و در دسامبر 2019.

بخوانید: “شش کرالا مردان در میان جنگجویان دولت اسلامی در سوریه’

زنان هستند و در میان هزاران نفر از جنگجویان داعش و وابستگان, از جمله کودکان, که قبل از تسلیم به مقامات افغانستان از ماه نوامبر تا دسامبر سال گذشته است.

یک گروه از 21 مردان و زنان از کرالا چپ هند در سال 2016 در دسته برای پیوستن به دولت اسلامی در استان خراسان (ISKP) در افغانستان است.

سه زن که به نظر می رسد در این ویدئو منتشر شده توسط وب پورتال سونیا سباستین نام مستعار Ayisha, Raffeala و Nimisha نام مستعار Fathima Isa.

با توجه به یک سال 2017 chargesheet ظ توسط آژانس تحقیقات ملی (نیا), سونیا ساکن Kasargod در کرالا چپ هند در مارس 31, 2016 با شوهرش, Abdul Rashid Abdulla از فرودگاه بمبئی.

در مصاحبه با مسئولان امنیتی سونیا می گوید او با همسرش که او رفته اند به ننگرهار در افغانستان به هر حال و در این راه او را به صرف سه سال بیشتر با او.

“هنگامی که ما رسیده در اینجا بسیاری از چیزهایی که نمی شد تا به انتظار ما; ما در اینجا در انتظار یک زندگی اسلامی. هیچ سیستم اینجا مردم نمی آیند به thye مسجد به دعا پنج بار در روز. اما رهبران نمی هر چیزی در مورد آن. او [شوهرش] متوقف ساخت فایلهای دیداری (تبلیغات مواد). یک برادر که شاهد مرگ او گفت: آخرین کلمات او بودند گفت: “من با انجام این duniya (جهان)’,” سباستین شنیده است گفت: به همراه دختر کوچک خود را. “من می خواهم به بازگشت به هند زندگی می کنند و با قوانین من در” او می گوید.

دوم زن Nimisha گفت: بازجویان که او تا به حال یک زندگی راحت را در Khilafah.

“در داعش (IS) زنان بیوه و کودکان یتیم خواهد شد مراقبت از پول ارائه خواهد شد بدون گرفتن دوباره ازدواج کرد,” او می گوید.

Nimisha به اسلام گروید و سفر با شوهر و فرزند برای پیوستن به است. مادر او Bindhu ساخته شده است که چندین درخواست تجدید نظر او را به عقب می آیند.

سومین زن هندی در فیلم Raffeala به یاد می آورد که به آنها داده می شود ₹5,000 توسط یک زن پاکستانی برای رسیدن به پناهگاه امن از خاک کنترل می شود. “پس از لحظه مرگ ما شده اند در حال اجرا تنها,” او می گوید.

“زنان در حال زندگی با هم….ما در حال اجرا و راه رفتن. او پس از کشته آن را دشوار برای ما است. من را دیده اند اجساد زنان و کودکان کشته شده در حملات هوایی معتاد که صدمه دیده است؟” Raffeala می گوید و اضافه کرد که عمدتا محدود به خانه های خود او استفاده می شود به پیتزا و کیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی