سوالات کلیدی که ویمبلدون چهره

همه انگلستان در باشگاه برگزار خواهد شد جلسه اضطراری در هفته آینده برای بحث در مورد امکان به تعویق افتادن و یا حتی لغو ویمبلدون در نور coronavirus بیماری همه گیر.

AFP ورزش به نظر می رسد در کلید سوالات رو به برگزارکنندگان جهان معتبرترین مسابقات تنیس.

چه گزینه های برای ویمبلدون در این سال ؟

ویمبلدون, به جای برنامه ریزی شده از 29 ژوئن تا جولای 12, شده صحنه هر سال در زمان صلح پس از سال 1877 کنار گذاشته و تنها در طول دو جنگ جهانی.

چمن دادگاه فصل نسبتا کوتاه پنج هفته پیشرو, حوادث پس از ویمبلدون به نظر می رسد که زمان در آن طرف.

با این حال ساخت و آماده کار در تمام انگلستان باشگاه سایت در برگ جنوب غرب لندن دو ماه طول می کشد برای تکمیل و تنظیم شده است برای شروع در پایان ماه آوریل است.

نیز وجود دارد که این موضوع از زمانی که coronavirus را به اوج و انگلستان شده است به شدت ضربه.

سلامت است که این موضوع بالا برای یک رویداد که جذب نه تنها ستاره از ورزش بلکه به 500,000 تماشاگران هر سال به عنوان به خوبی به عنوان 6,000 کارکنان داخل و اطراف از 3200 معتبر رسانه ای.

به همین دلیل نمی تواند در این مسابقات برگزار شود بعد از آن در سال ؟

یک اسلات باز کرده است تا در تقویم پس از به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو تا سال آینده.

اما ویمبلدون برگزار می دانم که به تعویق افتادن توسط فقط دو هفته به استفاده از آن افتتاح خواهد حل کند ،

“در این زمان بر اساس توصیه های ما را دریافت کرده اند از مقامات بهداشت عمومی بسیار کوتاه پنجره در دسترس ما به مرحله این مسابقات با توجه به ماهیت سطح ما نشان می دهد که به تعویق افتادن نیست و بدون خطر مهم و دشواری است. بازی در پشت درهای بسته شده است به طور رسمی رد کرد گفت:” سخنگوی.

چه خواهد بود پیامدهای مالی را لغو ویمبلدون?

مسابقات سالانه پول-عنکبوتی که تار میتند. برای مثال در 2017-2018 سال مالی آن گزارش شد که ویمبلدون تولید $336 میلیون با سود قبل از مالیات از 52 دلار میلیون نفر است. بیش از 90 درصد که شخم زده به انگلیسی, تنیس.

بی بی سی که پخش ویمبلدون خواهد شد که در یک هفته دو سیاه چاله اگر این رویداد به نام خاموش. در این گزارش پوسته در حدود 72 میلیون دلار در سال برای حقوق.

خواهد بود که بازنده از لغو ویمبلدون?

و همچنین به عنوان صرفا ورزشی پیامدهای binned ویمبلدون انگلیس را به خوبی پاشنه بلند رنج می برند یک تکان به خود مشغول تابستان اجتماعی فصل است.

هنلی سلطنتی مسابقه قایق رانی در رودخانه تیمز از ویژگی های پس از سال 1839 در حال حاضر لغو شده است. با احتیاط چشم خواهد شد در حال حاضر بازیگران نسبت به ماه ژوئن Royal Ascot که کشیده شده خانواده سلطنتی بریتانیا و کرم از جامعه پس از سال 1911.

شایعات بریتانیا نیز محروم از دو هفته ویمبلدون تیتر ثروت باد اورده و مشهور تعمیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید