‘قاتلان از گل ماه اول غربی از زندگی حرفه ای خود می گوید مارتین اسکورسیزی

فیلمساز کهنه مارتین اسکورسیزی توصیف کرده است خود را در کنار کارگردان قاتلان از گل ماهشامل مورد علاقه خود را پیشرو در مردان رابرت دنیرو و لئوناردو دیکاپریو به عنوان اولین “غربی” از کار خود را.

این فیلم بر اساس David Grann تاریخی کتاب به همین نام است که در دهه 1920 اوکلاهما و مراکز اطراف Osage ملت قتل است که در آن اعضای این قبیله بومی آمریکا به قتل رسیدند یکی یکی پس از این گروه شد غنی کردن روغن در بر داشت زیر زمین های خود را.

The Irishman مدیر مشترک جزئیات بسیار در انتظار پروژه در طول مصاحبه خود با خروجی برتر.

“ما فکر می کنم آن را یک غربی است. این اتفاق افتاد در 1921-1922 در اوکلاهما. قطعا وجود دارد کابوی, اما آنها اتومبیل و همچنین اسب. این فیلم به طور عمده در مورد Osage یک قبیله هندی که داده شد وحشتناک خاک که آنها را دوست داشت چون آنها گفت: به خود است که سفید پوستان هرگز علاقه مند در آن است. پس از آن ما کشف نفت وجود دارد و برای حدود ده سال Osage شد ثروتمندترین افراد در جهان سرانه.سپس با یوکان و معدن کلرادو مناطق کرکسهای پیاده سفید مرد اروپا می رسد و همه از دست داده بود. آنجا اموات تا به حال چنین کنترل بر همه چیز را که شما به احتمال زیاد برای رفتن به زندان برای قتل یک سگ از برای کشتن یک هندی” اسکورسیزی گفت.

77 ساله فیلمساز گفت: علاوه بر دی کاپریو و دنیرو در این فیلم را عمدتا باید بومی آمریکا بازیگران برجسته در آن است.

“لئوناردو دی کاپریو بازی خواهد کرد و نقش اصلی را باب (دنیرو) را به بازگشت به بازی ویلیام هیل “پادشاه Osage تپه” مرد مسئول بسیاری از قتل است. برای بقیه آنها خواهد بود, بومیان آمریکا, بازیگران,” او گفت:.

اسکورسیزی گفت: او بیشتر علاقه مند به کاوش این ذهنیت که مردم منجر به ارتکاب نسل کشی است.

“تاریخ تمدن بر می گردد به بین النهرین. که هیتی حمله کرد دیگر مردم آنها را ناپدید می شوند و بعد از آن گفته شده است که آنها جذب شده و یا به جای جذب می شود…جالب است برای دیدن این ذهنیت است که تکثیر در فرهنگهای دیگر از طریق دو جنگ جهانی. و که در نتیجه بی انتها من فکر می کنم. در نهایت این فیلم است که ما در حال رفتن به سعی کنید به” کارگردان اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>