کشته شدن 7 ساله استوکس خشم در مکزیک بیش از femicides

قتل 7 دختر ساله در جنوب حومه شهر مکزیک است stoked افزایش خشم بیش وحشیانه slayings از زنان از جمله یکی پیدا چاقو به مرگ و پوست در اوایل این ماه.

دفتر دادستان شهرستان گفت: محققان شناسایی یک بدن یافت می شود در طول تعطیلات آخر هفته است که از فاطمه (س) یک کلاس مدرسه بود که دانش آموز گرفته شده توسط یک غریبه در فوریه. 11. قانون دادستان را نمی دهد نام و نام خانوادگی قربانیان.

مکزیک دادستان شهرستان Ernestina گودوی گفت: دختر را به قتل خواهد نه مجازات. تحقیقات متمرکز بر شناسایی این زن دیده می شود راه رفتن به دور از مدرسه با دختر.

Guillermo آنتون Godţnez دختر پدربزرگ گفت: دختر خود را وارد مدرسه 15 یا 20 دقیقه پس از آن زن led دختر دور. او افزود که نوه اش را ترک کرده بود از این مدرسه پوشیدن یونیفرم, اما زن قرار داده شده بود یک پیراهن سبز و شلوار در او.

دادستان’ سخنگوی Ulises لارا ارائه 100.000 دلار پاداش برای اطلاعاتی بر کسی که او را برداشت زمانی که او مدرسه را ترک.

مکزیک شهردار کلودیا Sheinbaum شخصا به همراه مادر دختر در طول مدارک قانونی درگیر در پرونده اتهامات و چیدن بدن دختر. “ما در حال رفتن به همراه خانواده و عدالت باید انجام شود” Sheinbaum گفت.

مادر دختر, ماریا مگدلنا Antūn به نظر می رسد عصبانی و پریشان خارج دادسراها. “عدالت باید انجام شود برای من و برای همه زنان” او گفت:.

او گفت: محققان در خانواده ساعت صبر کنید و سفر در سراسر شهر به حتی فایل های از دست رفته فرد گزارش. دیگر بستگان متهم پلیس از اقدام به سرعت به اندازه کافی.

“او می توانست زنده یافت اما هیچ کس توجه به ما گفت:” سونیا Lūpez دختر عمه. Lūpez نیز وجود دارد گفت: تا به حال شده است دیرینه سوال در مورد مادر توانایی برای مراقبت از کودکان خود را, اما این شهر بهداشت و رفاه خانواده سازمان تا به حال نه به آنها کمک کرد.

بعد خانواده و دوستان جمع آوری شده برای از خواب بیدار در خانه و خانواده خود را به سوگواری دختر.

بسیاری از بستگان و مفسران به نام برای تغییرات فوری به مدرسه ابتدایی پروتکل های ایمنی. در مدارس دولتی در مناطق شهری از مکزیک, کودکان, به سادگی راه رفتن در خیابان پس از پایان کلاس. اگر چه خود پدر و مادر هستند که اغلب در خارج از انتظار آن است که مسئولیت مدرسه را به مطمئن شوید که کسی که در حال انتظار برای دیدار با آنها.

این آدم ربایی و قتل کودک آمد فقط دو روز پس از اینگرید Escamilla یک جوان مکزیک شهر ساکن شد و به اتهام قتل یک پسر.

انسان که بازداشت شده است و ظاهرا اعتراف به قتل Escamilla با چاقو مثله بدن او و سرخ بخشی از جسد به فاضلاب.

خشم رشد پس از برخی رسانه های محلی منتشر شده وحشتناک, عکس از پوست جسد ظاهرا به بیرون درز توسط شهرستان افسران پلیس.

معترضان با خواندن بیانیه ای در روز جمعه گفت: “این enrages ما چگونه اینگرید کشته شد و چگونه رسانه ها قرار داده و بدن خود را بر روی صفحه نمایش.” در بعد از ظهر دوشنبه در وزارت کشور در بیانیه ای گفت که رسانه ها باید از انتشار اطلاعات شخصی و یا تصاویری از کودکان در ارتباط با جرم این که آیا آنها در حال نویسندگان, قربانیان یا شاهدان.

مکزیک سرمایه دیده می شود یک سری از عصبانی تظاهرات بیش قتل زنان در طول چند ماه گذشته از جمله چند که در آن معترضان را تخریب بناهای بزرگ و ساختمان.

قتل ثابت کرده اند که به لحاظ سیاسی مسئله دشوار برای رئیس جمهور Andrşs مانوئل Lūpez Obrador که گفت: اعتراض به قتل شد, تلاش برای منحرف کردن توجه خود را از برنامه های اجتماعی است.

هفته گذشته آقای Lūpez Obrador نشان داد کمی صبر برای کسانی که او را مورد پرسش در مورد تعهد دولت برای مبارزه با خشونت علیه زنان است.

“این موضوع شده است دستکاری زیادی در رسانه ها” به رئیس جمهور گفت:, و اضافه کرد که “من نمی خواهم این موضوع را فقط به زنان و قتل.”

روز دوشنبه آقای Lūpez Obrador دفاع از خود را ضبط و گفت: “ما در حال کار به طوری که وجود خواهد داشت نه هر بیشتر زنان قتل.”

اما با اشاره به تظاهرات هفته گذشته بیش از Escamilla را به قتل که در آن تظاهرکنندگان اسپری-رنگ درب و دیوار از استعمار دوران ملی کاخ رئیس جمهور گفت: “آنها نباید رنگ درب و دیوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>