کیم خواهر می گوید: “هیچ نیاز دیگری برای ایالات متحده در اجلاس

قدرتمند خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد گفت: در روز جمعه وجود دارد “هیچ نیاز” برای یکی دیگر از نشست با آمریکا مگر اینکه واشنگتن ارائه شده “تعیین کننده تغییر” در رویکرد.

آقای کیم و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اولین ملاقات در سنگاپور دو سال پیش اما, مذاکرات بیش از پیونگ یانگ را به زرادخانه هسته ای باید متوقف شده است در پس خود هانوی اجلاس سقوط در 2019. آقای ترامپ گفت: در این هفته او را “قطعا” ملاقات با آقای کیم دوباره “اگر من فکر کردم آن خواهد بود مفید” پس از حدس و گمان است که او ممکن است به دنبال یکی دیگر از قله, اگر آن را می تواند کمک به انتخاب مجدد او شانس.

اما در بیانیه ای انجام شده توسط کره مرکزی خبر, آژانس های کیم یو جونگ گفت: “وجود دارد که ما را به نشستن در سراسر ایالات متحده در حال حاضر.” اگر یک اجلاس سران برگزار شد, او گفت:, “این است که بیش از حد آشکار است که آن را تنها خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به عنوان خسته کننده مباهات آمدن از کسی غرور”.

Denuclearisation او اضافه شده بود که “ممکن نیست در این نقطه” و تنها می تواند اتفاق می افتد در کنار موازی “غیر قابل برگشت همزمان مراحل اصلی” توسط طرف دیگر — که او تأکید نمی اشاره به تحریم های بلند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>