IPL حق رای دادن Kolkata Knight Riders (KKR) را رد کرده است هر مالی در ارتباط با بحث افزایش یافت ولی گروه به جز این که یک حامی مالی از سمت رسمی کشباف در سال 2012 و 2013.

KKR صادر روشن شدن پس از اجرای اداره (ED) متصل رز دره دارایی به ارزش بیش از ₹70 کرور در روز دوشنبه. متصل دارایی شامل ₹11.87 کرور سپرده های بانکی از Knight Riders ورزشی Pvt با مسئولیت محدود است که صاحب KKR در ارتباط با پول شویی پروب.

حق رای دادن گفت: این امید را برای این موضوع به حل و فصل در اسرع وقت.

“رز دره هتل یکی از KKR را IPL نیوجرسی حامیان مالی برای لیگ فصل 2012 و 2013. افزایش یافت ولی پرداخت کرده KKR حدود. مقدار Rs 11.87 کرور به عنوان اسپانسر هزینه” KKR مدیر عامل Venky میسور در بیانیه ای گفت.

“KKR تا به حال هیچ دیگر معاملات با افزایش دره از جمله رز دره میکرو سرمایه گذاری, کسب و کار,” او اضافه شده است.

در این بیانیه اضافه شده است که در ماه جولای سال گذشته KRSPL (Knight Riders ورزشی Pvt با مسئولیت محدود) دریافت یک “شاهد احضار” از اد در ارتباط با تحقیقات مربوط به رز دره گروه به خصوص آن میکرو سرمایه گذاری کسب و کار.

“اد در ادامه بررسی رز دره. KKR همچنان به همکاری با مقامات در تمام جهات” آقای میسور گفت.

“به عنوان بخشی از فرآیند تحقیقی مدتی در اکتبر 2019 در اد قرار می گیرد رهن در گفت مبلغ قبلا پرداخت شده توسط رز دره به KKR داشتند.”

مدیران KRSPL شامل Shah Rukh Khan همسر Gauri Khan, بازیگر, Juhi Chawla شوهر جی مهتا آقای میسور و دو نفر دیگر.

آقای میسور سوال شد در این مورد توسط اد را کلکته در اکتبر سال گذشته است.

جدا از KRSPL از اد متصل خواص دو دیگر اشخاص — متعدد تفریحی Pvt. Ltd. و کلکته سنت خاویر کالج در روز دوشنبه.

اد ثبت نام FIR برابر افزایش یافت ولی گروهی آن رئیس Gautam Kundu و دیگران تحت پیشگیری از پول شویی قانون در سال 2014.

Kundu دستگیر شد توسط آژانس در کلکته در سال 2015 و در قضایی حضانت در حال حاضر.

اد زمینه های متعدد اتهام ورق در کلکته و Bhubaneswar دادگاه در این ارتباط و در کل فایل های پیوست در حال حاضر ارزش ₹4,750 کرور.

این گروه متهم شده است توسط اد و ابتکارات با “غیرقانونی و متقلبانه جمع آوری سپرده از عموم مردم با قصد تقلب آنها را با دروغ امیدوار کننده بازده بالا سرمایه گذاری خود را” موجب ارتکاب یک ponzi مانند تقلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی