کوچی Muziris دوسالانه 2020 باز خواهد شد در تاریخ 12 دسامبر

اگر چه COVID-19 منجر به لغو تمام رویدادهای مهم در سراسر جهان کوچی دوسالانه بنیاد تأیید کرده است که پنجمین نسخه از کوچی-Muziris دوسالانه (KMB) باز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در دسامبر 12 سال 2020 است.

با وجود اینکه یکی از جدیدترین هنر biennales (دوسالانه ونیز آغاز شد و در سال 1895 KMB در سال 2012) این رویداد ساخته شده است یک علامت جهانی در صحنه هنر, نقشه کشی, بازدید کننده از سراسر جهان به کوچی: تقریبا 1000 بازدید کننده در روز ثبت شد در آن 2016 نسخه. در این سال همه گیر آورده به توقف ناگهانی تمام پشت صحنه فعالیت های مورد نیاز برای نمایش این مقیاس شامل 11-14 سالن متشکل از میراث انبارها و ادویه godowns. با شش ماه به, و با همه گیر نشان دادن هیچ نشانه ای از جلو گیری از برگزارکنندگان و هنرمندان و چهره یک چالش عظیم.

Kochi Muziris Biennale 2020 will open on December 12

این Janata مقررات منع رفت و آمد اعلام کرد در 22 مارس منجر به تاخیر در انتشار لیست هنرمندان شرکت کننده نزدیک به سه ماه. معمولا انتشار مشخص شده است که با هیاهو و هنرمند بازدیدکننده داشته است. چنین رویدادهایی در طول سال حفظ حرکت در اطراف دوسالانه رفتن. در این سال معرفی شده اند با تاخیر نزدیک به سه ماه. Shubigi رائو متصدی KMB سال 2020 می بیند روند و با هم از هنر نمایشگاه در این بیماری همه گیر-سرند سال به عنوان “برنامه به طور بالقوه یک روند شفا.” خوشبختانه او تا به حال به اتمام وظیفه از سفر در سراسر جهان برای بررسی هنرمندان و آثار آنها را انتخاب کنید. خوشبخت هنوز هم این واقعیت است که او conceptualisation ذاتا تصور سناریویی است که جهان در حال حاضر برابر است.

Shubigi Rao, curator of the Kochi Muziris Biennale 2020

Shubigi رائو متصدی کوچی Muziris دوسالانه 2020 | عکس های اعتباری: Kathein Leisch

بیش از ایمیل های از سنگاپور به او می گوید: “این اجتناب ناپذیر است که نگهداری چشم انداز خواهد بود مطلع جهانی بحران همه گیر و خطوط گسل در آن است در معرض. کاملا به یک اندازه است.من قبلا فکر کردن در مورد راه هایی که در آن هنری کار (عمل و گفتمان) را می توان انتقادی آگاهانه منطقه ای و جهانی و نگرانی است. در اینجا این است که یک فرصت را به کانون توجه خاص به مسائل و راه ما به عنوان یک گونه اختصاص مقدار به منافع کوتاه مدت و کاهش اهمیت محیط زیست و گونه های دیگر از جامعه و خویشاوندی.”

پروژه احیای

هنرمند Jitish Kallat متصدی KMB 2014 می گوید: او “مفتون با عزم و اعتماد به نفس” از پایه و اساس اعلام افتتاح نسخه بعدی برنامه ریزی شده دانستن به طور کامل خواهد شد که این یک پیچیده و عمیقا خواستار انجام است. بیش از تلفن از بمبئی, co-founder بوز Krishnamachari است که در ارتباط با موزه ها و گالری های خانه حراج از طریق سمینارها و رسانه های اجتماعی می گوید که KMB حمایت از دولت کرالا. “[دولت] آن را می بیند به عنوان یک احیای پروژه که ساخت اعتماد به نفس مردم و راه اندازی مجدد گردشگری. KMB برگزار خواهد شد و در اصلی آن جدول زمانی از چهار ماه مطابق با دستورالعمل های بهداشتی صادر شده توسط دولت است. ما به دنبال در تمام امکانات در طراحی است که اطمینان اجتماعی فاصله.”

Kochi Muziris Biennale 2020 will open on December 12

و اضافه کرد که او می شود تماس های تلفنی از مغازه داران , صاحبان رستوران, داوطلبان, سابق کارکنان و مردم در ارتباط با KMB, Krishnamachari می گوید که این امتیاز به نیاز مبرم به برگزاری این رویداد است که پشتیبانی از اقتصاد محلی.Gautam, Das, دستیار مدیر برنامه های KMB آمده است که فهرست هنرمندان شرکت کننده در نمایشگاه به زودی اعلام خواهد شد. “وجود دارد با اندکی اصلاح در قراردادهای بین المللی هنرمندان برای انجام با سلامت بیمه,” او می گوید:, و اضافه کرد که آن دسته از پروژه هایی که نیاز به بازدید سایت به عنوان یک جزء اساسی اصلاح شده اند. “جدول زمانی مجبور به تغییر به عنوان مسافرت های بین المللی باز نشده و قطعیت غالب است. ما همچنین در ماه نوامبر به عنوان زمانی که هنرمندان می رسند و شروع به کار خود را.”این دوسالانه همچنین با این نسخهها کار بر روی چندین پروژه های موازی مانند ABC (هنر توسط کودکان) برنامه و دانشجویی دوسالانه. می گوید Gautam, Das, دستیار مدیر برنامه های KMB, “برنامه نویسی فعالیت در کوچی از جمله اقامت و کارگاه های آموزشی و کودکان را در برنامه قرار داده شده است در خود نگه دارد. ما در حال تغییر قالب برخی از کارگاه های آموزشی به طوری که آنها می توانید شروع کنید.”

بهترین شیوه سند

دوسالانه برگزارکنندگان مردمی در دوسالانه در حال نگه داشتن چشم و نزدیک در دولت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد در مورد اجتماعات بزرگ و حوادث صادر خواهد شد که در مدت کوتاهی. بین المللی دوسالانه انجمن (IBA) همراه با هنر های دیگر بدن نیز کنار هم قرار دادن بهترین شیوه سند برای مقیاس بزرگ نمایشگاه های هنری. “این یوکوهاما دوسالانه در ماه جولای و طراحی دوسالانه در استانبول در ماه دسامبر برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده. ما می توانیم از آنها یاد بگیرند و در لمس می گوید:” گوتام. در ضمن برای ارتباط بینندگان با هنرمندان در غیر استودیو اطراف این KMB صادر کرده است در این مستند سری بر اساس یک سوال ساده — چه هنرمندان ایجاد طول قفل کردن ؟ “ایده این بود برای به اشتراک گذاشتن با جامعه آنلاین ما چگونه هنرمندان به ادامه کار در چنین وضعیتی است. ما می خواستیم بینندگان را به دیدن این هنرمند در غیر فضای استودیو” می افزاید: Gautam.

در حالی که شارت, هنرمندان, هستند, شاید, آماده سازی خود برای این رویداد بزرگ که محل اصلی سبک استعماری Aspinwall خانه که می شده اند مملو از فعالیت دروغ بسته بیش از حد رشد با علف های هرز عاری از برق است. نگاهی به نوبه خود از سال در ماه ژانویه Shubigi تقریبا prescient زمانی که او نوشت: “توانایی ما به گونه شکوفا هنری در پر و شرایط وخیم این امتناع در برابر سرخوردگی به انکار کردن ما و شعر ما و زبان ما و هنر, موسیقی ما, خوش بینی و شوخ طبعی است و معاندت را جشن گرفت.” او می افزاید: “در این جوامع است که گرد هم می آیند برای ایجاد این اتفاق می افتد به جشن گرفته می شود. این چیزی است که من امیدوارم که به پیش زمینه در این نسخه از کوچی-Muziris دوسالانه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید