Kohli & boys دست سفارشی سرپوشیده تمرینات

با دولت تماس برای یک مستند برای مبارزه با شیوع کروناویروس هند کریکت همه خانه و صرف وقت با خانواده خود را. اما قدرت و تهویه مربی تیم نیک وب, مشاوره با physio Nitin پاتل به روال سفارشی برای Virat Kohli و پسران به اطمینان حاصل شود آنها در شکل بالا با وجود همه گیر ناشی از شکستن.

به در شکل باقی بماند

منابع در مدیریت تیم گفت که این دو از وب و Nitin ساخته اند بازیکن خاص روال برای تمام قرارداد بازیکنان به اطمینان حاصل شود که آنها می توانند همچنان به در شکل باقی بماند و حتی به عنوان کشوری مبارزه با بیماری همه گیر.

“همه بازیکنان صرف نظر از اینکه آیا آنها بازی قرمز توپ کریکت یا سفید-توپ کریکت یا تمام فرمت های داده شده تناسب اندام روال است که آنها به دنبال به روز رسانی به وب و Nitin از زمان به زمان. روال ایجاد شده در ذهن نگه داشتن مطالبات بازیکنان است.

“بنابراین برای مثال یک کاسه داده شده است تمرینات است که کار خود را به هسته و پایین بدن قوی است. به طور مشابه یک رودخانه داده شده است که تمرینات نیز کار خود را در شانه ها و مچ دست” منبع توضیح داد که اضافه شده که روال شده است نگه داشتن در ذهن تمرین الگوهای از بازیکنان.

“بنابراین برای مثال کسی مثل Kohli را دوست دارد به آموزش با وزنه به عنوان به خوبی. پس روال خود را وزن درگیر مانند تمیز کردن و حرکت تند و سریع و deadlifts و ورزش های دیگر. در حالی که یک بازیکن دیگر ممکن است راحت تر انجام رایگان-تمرینات دست پس در آن صورت او داده شده است و رایگان وزن, آموزش کاربردی, گزینه های” آن اعلام شد.

در تعادل

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد 21-day مستند. این است سرنوشت لیگ برتر هند نیز حلق آویز در تعادل است.

در حالی که BCCI با اعتماد به نفس است که آنها می توانید بکشید لیگ حتی اگر آن شروع می شود از هفته اول ماه مه مهم منطقه از نگرانی خواهد بود که ورود بازیکنان خارجی به عنوان محدودیت های ویزا نیاز به برداشته شود. ورزشی وزارت روشن ساخته است که سرنوشت 13th edition IPL می تواند تنها پس از تصمیم دولت بیرون می آید با یک تازه مشورتی پس از 15 آوریل در ذهن نگه داشتن این وضعیت با توجه به شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید