Kohli irked پس از نیوزیلند روزنامه نگار می پرسد در مورد جشن ویلیامسون اخراج

هند کاپیتان Virat Kohli روز دوشنبه اذیت کردم بعد از اینکه در مورد خواسته خود را متحرک جشن بیش از کین ویلیامسون اخراج در روز دو آزمون دوم قبل از روشن که داور مسابقه Ranjan Madugalle تا به حال هیچ مسائل با آنچه اتفاق افتاده است.

اما زمانی که ویلیامسون خواسته شده بود در مورد این حادثه نیوزیلند عنوان کاپیتان این حادثه گفت این نوعی از Virat که نقش بازی با تعداد زیادی از شور و شوق”.

پس هند هفت حلقه از دست دادن در اینجا در دوشنبه یکی از روزنامه نگاران محلی به دنبال Kohli واکنش در گفته ادای سوگند در ویلیامسون و نه به پایین به خوبی با دور کاپیتان تیم. هند از دست داد سری 0-2.

“شما چه فکر می کنید ؟ من درخواست شما پاسخ” سوزش شد حکم بزرگ در هند کاپیتان را به عنوان او با یک تیز تلافی.

“شما نیاز به پیدا کردن یک جواب و آمد تا با یک سوال بهتر. شما نمی توانید به اینجا می آیند با نصف سوالات و نیم جزئیات آنچه اتفاق افتاده است. همچنین اگر شما می خواهید برای ایجاد بحث در این است که جای مناسب. من صحبت با داور مسابقه (Madugalle) و او تا به حال هیچ مسائل با آنچه اتفاق افتاده است” گفت: Kohli.

همچنین بخوانید: نیوزیلند ضربان هند با هفت ویکت, رفت و برگشت, سری | ما به طور کامل outplayed نمی تواند در انکار زندگی می کنند: Kohli

آن روز هنگامی که ویلیامسون اخراج شد Jasprit Bumrah و Kohli متحرک شد که تا کنون در جشن. Kohli همچنین با اشاره به جمعیت به نگه داشتن آرام.

زمانی که ویلیامسون خواسته شده بود در مورد Kohli را جشن او به سادگی به آن خندید.

“این است که Virat و او پرشور در این زمینه است. من فکر نمی کنم ما نیاز به خواندن بیش از حد به آن” ویلیامسون گفت PTI.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>