کلکته-بر اساس انیماتورها’ فیلم کوتاه در مورد خطرات ناشی از تغییرات آب و جلب توجه جهانی

که تغییر آب و هوا و کسانی که آن را انکار تهدیدی بزرگتر از یک بیماری همه گیر به ما محیط زیست و معاش زندگی انسان بر روی زمین یک واقعیت است. در عین حال این موضوع می شود کمی به هیچ نماینده ای در رسانه های جمعی مانند فیلم.

چه جریان اصلی سینمای هند مشرف برای درک عدم ‘سرگرمی’ هوش, یک تیم از فارغ التحصیلان از موسسه ملی طراحی (NID) احمدآباد گرفت تا به عنوان یک چالش. آنها تولید وید, a 10-minute بلند انیمیشن کوتاه است که در حال حاضر مردم در مجازی جشنواره های فیلم در سراسر جهان نشستن و گرفتن اخطار.

همکاری کارگردان کلکته-بر اساس شبح انیمیشن بنیانگذاران Upamanyu Bhattacharyya, 28 و Kalp Sanghvi, 26, وید به تازگی برنده شهر انسی جایزه در Annecy International Animated Film Festival, و انتخاب شده است برای Animayo جشنواره بین المللی فیلم انیمیشن در اسپانیا است که در جشنواره واجد شرایط برای اهدای جوایز اسکار. آن را نیز انتخاب شده معتبر بین المللی پالم اسپرینگز ShortFest و کراکوف جشنواره فیلم, در میان دیگران.

Kalp Sanghvi

“این آغاز با یک مقاله خبری ما آمد در سراسر در سال 2016 در مورد Ghoramara جزیره در Sundarbans [Delta]. در آن غرق شد و صدها خانواده آواره شده بودند به می گوید:” Kalp از طریق تلفن از کلکته. “کلکته شهر شدیم تا در کمتر از 100 کیلومتری شمال Ghoramara و این احتمال وجود دارد که آن را بیش از حد خواهد شد شروع به غرق شدن در آینده است. فکر ما ترس و آن را موجب ایده برای وید” او می افزاید.

وحشت از جهل

هیچ ترانزیستوری بخش در اب راه رفتن. فیلم قهرمانان فقیر هستند افرادی که به عنوان Upamanyu می گوید: “نه کمک به تغییر آب و هوا” و در عین حال اولین قربانیان.

این اقدام به دنبال یک خانواده از تغییر آب و هوا پناهندگان. در آینده dystopian که در آن Sundarbans به طور کامل در زیر آب و کلکته تبدیل به یک شهر شناور های پناهندگان ناپسند است. مردم نفرت خود را از حضور وجود دارد بنر و پوستر درخواست آنها را به عقب! اما وجود دارد بیشتر در معرض خطر کمین در آبهای کم عمق از کلکته. تغییر آب و هوا نه تنها انسان مجبور به مهاجرت بلکه ببر بنگال و در حال حاضر پس از سال ها از preying بر آسیب پذیر پناهندگان ببر تکامل یافته اند به مرد ظالم خواران.

Upamanyu Bhattacharyya

Troy Vasanth را طراحی صدا می افزاید: به eeriness شما احساس می کنید به عنوان یک بیننده در هنگام مواجهه با وحشت از خارج از کنترل آب و هوا تغییر وضعیت.

“بیشتر به شما نگاه در اطراف غیر قابل اجتناب است و چه خارج از غرفه. ما شهرها زیرساخت آماده است برای رسیدگی به جرم مهاجرت مجبور به تغییر آب و هوا. این وضعیت خواهد بود شبیه به آنچه که ما باید آمد تا با در وید,” سخنان Upamanyu از طریق تلفن از ایتالیا پس از او تصمیم به ماندن قرار داده و پس از تعلیق پروازهای بین المللی از مستند.

وید یک محصول از بیش از سه و نیم سال کار سخت می گوید Kalp. این دو تا به حال قادر تیم بسیاری از آنها نیز NID فارغ التحصیلان. “وید‘s پیشرفت کمی و خاموش. ما را به ایجاد برخی از پول در پروژه های دیگر قرار داده است که به این فیلم و سر کار آوردن بیشتر مردم می گوید:” Upamanyu که قبلا با فیلمساز مانی راتناما برای طراحی انیمیشن عنوان دنباله ای برای OK Kanmani و همچنین در داستانپردازی برای Kaatru Veliyidaiدوره او آموخته “چرایی سینما فریم و ترکیب”.

این فیلم نیز تا حدودی crowdfunded. “وجود دارد حداقل 30 هنرمندانی که مشغول به کار در فرآیندهای مانند صدا و انیمیشن و پس زمینه هنر” می افزاید: Kalp که مشغول به کار با مدیر Umesh Shukla به عنوان اعتبار از آمیتا باچان-starrer 102 نیست.

تولید وید شده است یک منحنی یادگیری برای اواز یا موسیقی دو نفری که می گویند که این تجربه قرار می دهد و آنها را در جا خوب به عنوان آنها به دنبال شعبه به بلند پروازانه از ویژگی های طول فیلم انیمیشن پروژه های.

Upamanyu می گوید او در حال کار بر روی یکی دیگر از انیمیشن های کوتاه دهیک کمدی تاریک و یک فیلم پویانمایی مجموعه در احمدآباد به نام شهر از موضوعات. Kalp اضافه می کند که او در حال کار بر روی یک سری انیمیشن به نام Rajbari: این خانه اجدادی علاوه بر دیگر او تعهد با Wildlife Trust of India — او تولید یک انیمیشن کوتاه در مورد ببر حفاظت از نام باقی مانده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید