KR Murali کریشنا در Saroj خان: “من به اشک نقل مکان کرد با تواضع و عشق’

KR Murali کریشنا آخرین نسخه بود Kannada film Gara, بود که بر اساس RK Narayan داستان کوتاه منجم روز. این فیلم تا به حال محبوب تلویزیون لنگر و خبر خوان الرحمان در سرب با, طنز, بازیگر, Johnny Lever در یک نقش محوری. جانی شد و نه تنها واردات از صنعت فیلم هندی. اواخر رقص مدیر Saroj خان طراحی دو آهنگ برای فیلم است. Murali که یک دوستی نزدیک با طراح رقص به یاد او…

“Saroj خان است و نه فقط یک نام اما نشان از قدرت بسیار زیاد, یک هنرمند و یک واقعی انسان است. زمانی که من برای اولین بار از او شنیده بودم شیفته اصطلاح “رقص مدیر’ و تعجب آنچه که او کار شامل. او بسیار معروف است. به زودی شروع کردم به دنبال کار و دگرگون رقص حرکت می کند. وقتی که من یک مدیر من مشغول به کار با برخی از روز.

این رویا به یک واقعیت تبدیل شد وقتی که من ساخته شده گارا. من به اشتراک گذاشته شده رویای من از کار با Saroj به, Johnny Lever. پس از دو ساعت فاصله او گفت: Saroj مایل به صحبت کردن با من از طریق تلفن. قلب من متوقف شد زمانی که من شنیده ام صدای او آن بود که من فن لحظه. از من خواست او را برای یک قرار ملاقات و او به من گفت من خوش آمدید هر زمان.

من رفتم به بمبئی و جانی. هنگامی که ما بازدید Saroj او پرسید: آنچه که من می خواستم. من به او گفت من تا به حال دو خواسته — او باید چگونگی دو آهنگ برای گارا و من یک خرس آغوش گرفتن.

به محض این که او شنیده ام که او شروع به پریدن کرد صندلی خود را و مرا در آغوش گرفت. او می خواست به گوش دادن به آهنگ ها و بلافاصله پس از توافق به هیئت مدیره در آمد. هنگامی که از او درباره پاداش او به من گفت که هر چه من احساس در قلب من است. من به اشک نقل مکان کرد با تواضع و عشق است.

KR Murali Krishna on Saroj Khan: ‘I was moved to tears by her humility and love’

 

کار بر روی گارا متوقف شد که من درگیر شد و در فیلم دیگری. هنگامی که من به نام Saroj پس از تقریبا یک سال او اولین سوال شد ‘هنگامی که ساقه شروع و در چه تاریخی آیا شما می خواهید من را به رایگان برای فیلم خود را?’

پس از او فرود آمد در بنگلور ما او را سوار به Melkote که در آن آهنگ ها بودند که به ضرب گلوله. او خیلی مهربان با بازیگران. بازیگران وحشت زده بودند به کار با یک افسانه مانند ، او خواهد بود استرن با آنها را در حالی که کار و درمان آنها را به عنوان فرزندان او در زمان رایگان.

من هنوز هم به یاد داشته باشید یک شات خاص. همه ما فکر رقص خوب بود اما او به ما گفت که یک گام اشتباه بود و مطمئن ساخته شده است که آن را reshot. آنچه ما از دست رفته با وجود نظارت بر او با چشمان غیرمسلح!

ما تا به حال چهار رقصنده برای آهنگ های Johnny Lever و Sadhu Kokila. صحنه و لباس و مدیر ساخته شده است یک اشتباه و کرده های مختلف ساز و برگ برای دو رقصنده. Saroj نیست ارسال دختران دور او شامل آنها را در رقص است. او می خواست 30 رقصندگان اما ما تا به حال فقط هشت. او گفت: “نگران نباشید ما کار خواهد کرد چیزی است.”

با وجود اینکه یک افسانه من هرگز فراموش احترام او به من به عنوان یک مدیر. شلیک به پایان رسید در 19 مارس 2018 و ما سازماندهی مطبوعات را تامین کند. من 45 دقیقه دیر برای این کنفرانس به عنوان Saroj ناخوش شد و ما تا به حال به اعتراف او در یک بیمارستان است.

در حالی که مطبوعات دیدار که قرار بود با ما تماس گفت که او آمده بود به مطبوعات ملاقات! در واقع او گفته پزشکان که او آمده بود به بنگلور برای کار و تا به حال برای تکمیل این پروژه است. او گفت که او تا به حال به پایه او مدیر. “مطبوعات خواهد شد مشتاق به ملاقات من نمی توانم اجازه دهید آنها را و این تیم پایین. من نیاز به پاسخگویی به همه آنها را.”

ایستاده با تیم او انجام داد. امروز او با ما نیست و من هنوز هم نمی توانم باور کنم. ما تا به حال تبدیل شدن به دوستان خوب و صحبت با یکدیگر چند ماه پیش. من برنامه ریزی در کارگردانی یک فیلم هندی و Saroj شد و در حال حاضر در هیئت مدیره به عنوان رقص مدیر.

او گفت: بدون توجه به آنچه در فیلم من مستقیم او همیشه یک بخشی از آن است. متاسفانه, او ما را ترک کرد. من احساس می کنم من unluckiest مدیر که من نمی خواهد بود قادر به کار با هر بیشتر.”

همانطور که به شیلپا سباستین R

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>