KSEB برای نظارت بر تولید انرژی در زمان واقعی

دولت تجدید پذیر انرژی مرکز داده یک مرکز برای نظارت بر تولید انرژی تجدید پذیر در زمان واقعی خواهد بود و در حال اجرا در مدت شش ماه در Vydyuthi Bhavanam در تریواندروم.

این مرکز در یک ویدئو وال از هزاران صفحه نمایش است که نه فقط در پرتو اطلاعات در زمان واقعی از نسل خورشیدی اما امکانات مختلف دیگر مربوط به جنبه های زیست محیطی که در حال اساسی به این نسل است.

پس از آن نوبت عملیاتی کرالا دولت برق مدیره (KSEB) انرژی های تجدید پذیر و صرفه جویی انرژی (ریس) بخش قادر خواهد بود به تجزیه و تحلیل عملکرد از تولید انرژی تجدید پذیر با دقت بیشتر در زمان واقعی و مدیریت شبکه عملیات بهتر است.

Consyst یک کوچی مبتنی بر صنعت 4.0 سیستم اتوماسیون یکپارچه سازی شرکت اهدا شد پیشنهاد برای راه اندازی این مرکز در حال حاضر در آن است. این شرکت با بیش از 10 سال تجربه در تجزیه و تحلیل داده های پروژه در انرژی و حفاظت از آب بخش واگذار شده است با طراحی و مهندسی و تامین و راه اندازی تجهیزات و راه حل های نرم افزار برای جمع آوری اطلاعات از انواع نیروگاه های خورشیدی در سراسر کشور.

“ما در حال حاضر اینترنت از چیزهایی که مبتنی بر محصول است که کمک می کند تا برای نظارت بر دارایی های توزیع شده در سراسر گستره زیادی که خواهد شد به طور موثر مورد استفاده در عملکرد مرکز. ما را مقایسه و تطبیق داده های مختلف از خرید سیستم های خورشیدی پروژه در سراسر کشور و استفاده از تکنولوژی ابر برای ایجاد داده های قابل دسترس به KSEB برای زمان واقعی ارزیابی از نسل بحرانی برای جنبه های مختلف گفت:” Jasir Sabri, مدیر عامل Consyst.

Consyst در نظر دارد برای ارتقاء سیستم در فاز بعدی این پروژه با آن یادگیری ماشین-رانده محصول به پیش بینی تولید انرژی و ماشه هشدار.

طرحهای برق آبی در حساب دولت برای 1 ، 338 پر مگاوات برق در مقایسه با 161 مگاوات قدرت تولید شده از طریق انرژی خورشیدی است. سوخت پروژه های حساب برای 614.18 مگاوات و مزارع بادی 70.275 مگاوات است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>