KSRTC به سر اینتر-خدمات دولت از ژوئن 17

در کارناتاکا دولت شرکت حمل و نقل جاده (KSRTC) تصمیم گرفته است برای از سرگیری بین دولت خدمات بین کارناتاکا و آندرا پرادش از روز شنبه پس از بیش از دو ماه است.

خدمات خواهد شد در یک روش مرحله به مرحله. در مرحله اول اتوبوس عمل خواهد شد بین بنگلور و مقصد مانند تیروپاتی ویجیاوادا پوتپرتهی و Nellore. در حال حاضر تنها غیر AC خدمات عمل خواهد شد در این مسیر است. این KSRTC نیز عمل اتوبوس از Ballari به Mantralaya, Kurnool و جاهای دیگر و همچنین از رایچور به Mantralaya و شاهپور به Mantralaya و Kurnool.

یک KSRTC رسمی گفت که 160 اتوبوس خواهد بود عمل از کارناتاکا و آندرا پرادش شرکت حمل و نقل جاده (APSRTC) عمل خواهد شد همان تعداد اتوبوس به مقاصد مختلف در کارناتاکا از جمله بنگلور.

“هر دو دولت توافق کرده اند که برای اجرای دولت درون اتوبوس. طبق توافقات قبلی هر دو شرکت می تواند 550 اتوبوس ها هر. ما را به کار گیرند اتوبوس بسته پاسخ ، در مرحله اول 160 اتوبوس عمل خواهد شد و تعداد خدمات افزایش خواهد یافت در پنج فاز” این مقام گفت و افزود که مسافران خواهد بود به نمایش در شبانه روزی و alighting امتیاز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>