KTM 2020 roadshow در Kumarakom

به عنوان بخشی از کمپین تبلیغاتی از نسخه یازدهم از کرالا سفر مارت (KTM 2020) در ماه سپتامبر این سال یک roadshow برگزار خواهد شد Kumarakom در روز پنج شنبه.

برنامه, برگزار می شود, در Eastend دریاچه آهنگ , رفت و آمد مکرر را نشان می دهد جزئیات از اصطبل و دستورالعمل های مربوط به عملکرد خود را در دو رویداد در Kochi. قبل از رویداد roadshow, با توجه به برگزارکنندگان را تسهیل حضور KTM عضو و فعال کردن روشن شدن شک و تردید مربوط به این رویداد است.

این roadshow در Kumarakom خواهد شد و پس از حوادث مشابه در Alappuzha در فوریه 28 و در Thekkady در 5 مارس.

1,000 برنامه های کاربردی

این سازمان تا کنون دریافت نزدیک به 1000 برنامه در سه هفته اول از باز کردن قبل از ثبت نام پنجره از این رویداد. از این 665 برنامه های کاربردی از درون کشور در حالی که 204 هستند از خارج از کشور.

به گفته آنها KTM 2020 خواهد توافق اهمیت به کرالا گردشگری پیشگام قهرمانان قایق لیگ. ماجراجویی گردشگری خواهد بود یکی دیگر از اولویت منطقه KTM 2020 علاوه بر تلاش برای افزایش محصولات جدید در فعالیت هایی مانند کوه پیمایی, کوهنوردی, رودخانه, قایق سواری, پاراگلایدر و آفرود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>