Kudumbashree مراقبت در FLTCs

با COVID خط اول درمان در مراکز (FLTCs) در حال تبدیل شدن بسیار مهم در آوردن فزاینده موارد تحت کنترل Kudumbashree ماموریت آغاز شده است و گسترش خدمات خود را به FLTCs.

این Kudumbashree ارائه مواد غذایی و خدمات خانه داری به این مراکز در صورت نیاز توسط خود دولت محلی موسسات که تحت آن مراکز تابع. در حال حاضر Kudumbashree تامین مواد غذایی به 25 FLTCs در حالی که تمیز کردن خدمات در حال ارائه در هشت مراکز.

این Kudumbashree توسعه جوامع است که اطمینان حاصل شود ترتیبات برای مواد غذایی به کسانی که تست مثبت برای COVID-19 و به ارمغان آورد به FLTCs.

در Kottayam, مثلا, که در آن دو FLTCs تعیین شده است تا Kudumbashree فراهم می کند و تنها غذایی است. در K. R. Narayanan موسسه خوابگاه که در آن FLTC راه اندازی شد و در جولای 4, نزدیک به 45 مواد غذایی بسته هستند و با توجه به چهار بار در روز توسط Kudumbashree اعضا در Akalakunnam panchayat. در زنان خوابگاه در کتیم شهری محدودیت Kudumbashree اعضای تحت شهرداری سی دی عرضه 80 غذایی بسته یک بار در روز.

Kudumbashree شده است ارائه مواد غذایی در COVID مراکز مراقبت در مناطق.

خدمات خانه داری نیز در حال ارائه در انتخاب مکان در سراسر سه منطقه—تریواندروم, Pathanamthitta و ایدوککی.

این عملیات تمیز کردن نیست و به راحتی موفق به عرضه مواد غذایی. در یک منطقه Kudumbashree بودند و تمایلی به این کار با توجه به عامل خطر. یک زن و شوهر از آنها که این کار را ترک کنید پس از چند روز. دستمزد بودند همچنین با اشاره به ناکافی است.

در ایدوککی که در آن 18 Kudumbashree اعضای درگیر در تمیز کردن عملیات در چهار FLTCs آنها باید به نحوی موفق به نگه داشتن چیزهای رفتن. خطرات منجر به بسیاری از توقف گزارش کار. منطقه ماموریت سپس طناب در Snehitha جنسیتی میز کمک مشاوران به شناسایی مردم و وکیل آنها را به صورت جداگانه به آنها را به کار در FLTCs یک استراتژی است که تحمل سود سهام. اعضا نیز با توجه به یک ساعت کلاس قبل از اینکه به کار قرار داده.

25-عضو Kudumbashree تیم که شامل مردان آماده برای شروع به تمیز کردن محل کار در Karyavattom ورزشگاه به عنوان به زودی به عنوان مورد نیاز است. آنها انتخاب شده اند از Kudumbashree کاربرانی که ارائه خدمات تمیز کردن به طور منظم در دولت کالج پزشکی بیمارستان در اینجا. این Kudumbashree منطقه ماموریت می گوید: تمیز کردن یک فرد مستقر خواهد شد برای هر 10 بيمار.

این ماموریت نیز به کیت شامل اقلام ضروری مانند صابون و مسواک و خمیر و ورق تخت به بیماران در شش FLTCs.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>