در سطح “Kusur” (به اشتباه) می دهد تصور, هیجان انگیز, اما آن را به عنوان unravels آن یک پنجره باز می شود به خشونت دولتی و عمیقا نگران کننده جمعی تعصب در روح و روان. حس اخلاقی گناه نفوذ تولید. هیچ موعظه تن یا خشونت نمایشی برخورد در مرحله. کل حیطه احساسات انسانی و روانی پیچیدگی به تصویر کشیده شده با نهایت خویشتن داری.

بر اساس دانمارکی فیلم “دن Skyldige”, نسخه اقتباس در Hindi است نوشته شده توسط Sandhya Gokhale, که همچنین co-کارگردانی بازی با آمل Palekar. از لحاظ ساختاری این بازی محکم بسته است با اقتصاد گفت و گو است. وجود وحدت از محل. تمام عمل می گیرد در داخل اتاق کنترل یک ایستگاه پلیس در یک شهر بزرگ. نیز وجود دارد که وحدت عمل است که می گیرد در شب به پایان می رسد و در عرض چند ساعت. یک از جنبه های قابل توجهی از تولید است, استفاده خلاقانه از یک شماره تلفن که پروژه های این معنا از مناطق خارج از اتاق کنترل از طریق مضطرب صدای درخواست پلیس کمک.

با صدای بلند و روشن صدای آمیخته با برخی از نامنسجم سخنان الکلی و سر در گم صدای مردان از دست داده و در قریب به اتفاق بتن جنگل شهری در یک شب بارانی. که مصرانه تلخ صدای یک مادر در خطر آشکار به زندگی خود اشغال تنها توجه بازنشسته دستیار کمیسر پلیس Ashok Dandvate (Palekar) که داوطلب شده است خدمات خود را در کنترل پلیس ، به نظر می رسد که این زن که مادر دو فرزند است که گرفته شده توسط نیروی شوهرش در یک ماشین. وجود دارد این است که صدای یک بچه تنها در چنگ وحشت به شدت از صحبت کردن در مورد خواهر کوچک خود را در اتاق بعدی. او ممنوع است از ورود به آن اتاق.

اجتماعی آگاهانه

Palekar یکی از حساس ترین و اجتماعی آگاهانه تئاتر و کارگردان و بازیگر. اگرچه کمی تعامل نوازندگان بر روی صحنه شخصیت اصلی را نگه می دارد در حال حرکت از یک فضا به یکی دیگر از حضور در تماس تلفنی یکی پس از دیگری با نشاط دادن دستورالعمل به یکی دیگر از ایستگاه پلیس به اقدام فوری به منظور کمک به فرد در پریشانی. این صداها خیانت ترس و خطر به زندگی ایجاد تنش فضای عاطفی در مرحله, با یک لایه از تعلیق.

کمی Bunty وحشتناک گفتگو با مادر و Bunty را تلفنی گفتگو با بازنشسته افسر پلیس در حال عمیقا نگران کننده بررسی رابطه بین مادر و پدر Bunty و خواهر کوچک او. مکاشفه تکان وجدان Dandvate و باز می شود قبل از او یک چشم انداز جدید در نیت خوب حقیقت و عدالت است.

وجود دارد یکی دیگر از لایه طرح – مطلق عمومی بی تفاوتی مردم نسبت به سربازان پس از بازنشستگی. وجود عنصر دیگری است که به شکل پس زمینه به عمل است. آن مربوط به یک مورد قتل در برابر این مقام است که او فکر می کند که او مرتکب با قصد راست. همه این موضوعات در حال منظمی بافته شده و منجر به implosive اوج.

طراحی صدا توسط Mandar Kamalapulkar تولید اثر سمت راست. Gokhale مجموعه طراحی ایجاد یک محیط واقع گرایانه برای کنترل پلیس اتاق واقع در میان آسمان خراش ها.

Palekar به عنوان بازنشسته دستیار کمیسر پلیس با اعمال محدودیت در حال تکامل خود را با سرعت و ریتم به فاش کردن آشفتگی درونی شخصیت خود را با شدید چشمگیر نیروی.

بازی باز مداوم 21st, بهارات زنگ زد Mahotsav و برگزار شد در Kamani سالن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی