لالیگا | رهبران رئال مادرید برگزار شد به رسم اواخر Celta اعتصاب

رئال مادرید در لالیگا عنوان پیشنهاد در زمان دندانه بعد از زین الدین زیدان به سران برگزار شد به تساوی 2-2 در خانه به Celta Vigo روز یکشنبه رد هر سه امتیاز را با یک اعتصاب اواخر از سانتی مینا.

مینا ضامندار به درجه یک از طریق توپ از بارسلونا و هافبک دنیس سوارز و تولید بالینی کم پایان به تساوی در 85 دقیقه پیرایش واقعی منجر شود بیش از بارسلونا به یک نقطه.

Celta در زمان اولیه سرب از طریق روسیه مهاجم تبادل نظر Smolov و واقعی تلاش برای پاسخ پیشرو به صفحه طرفداران booing بازیکنان خود را کردن زمین که حاصل کار دو تیم سوت دمیده شد.

اما رهبران لیگ آمد قوی تر پس از استراحت و استون وارد در دقیقه 52 مدت کوتاهی پس از کاپیتان واقعی سرجیو راموس تا به حال یک هدف حکومت برای آفساید.

راموس پس از آن گل از نقطه پنالتی برای قرار دادن زیدان طرف مقابل در 65 دقیقه پس از ادن هازارد, ساخت اولین تفرج در تقریبا سه ماه پس از دوره نقاهت بعد از آسیب مچ پا شد و افتاد با Celta حافظ روبن بلانکو.

“رها کردن دو نقطه در صفحه اصلی به من لطمه می زند, زیادی,” زیدان به خبرنگاران گفت:.

“Celta یک تیم خوب است که سزاوار نیست به نزدیکی پایین لیگ اما دردناک از دست دادن دو امتیاز بعد از ما ساخته شده یک تلاش بزرگ.”

واقعی رو به جلو Gareth Bale در ضمن اجتناب شود ممکن است یک کارت قرمز به صورت وحشی در مقابله با Celta را Rafinha فرار تنها با رزرو.

قرعه کشی به پایان رسید پنج بازی برنده خط خط در لیگ برای رهبران و چپ آنها را در 53 امتیاز پس از 24 بازی یکی پیش از دوم بارسلونا قرار می گیرد که ضرب و شتم ختافه 2-1 در خانه در روز شنبه.

Celta که تا به حال از دست رفته در گذشته را هفت لیگ بازدیدکننده داشته است به سانتیاگو برنابئو صعود از منطقه سقوط به مکان 17 در جدول رده بندی.

“من خوشحال هستم با عملکرد نه چندان راضی قرعه کشی اما من فکر می کنم ما می توانیم بهتر انجام دهید در بازی بعدی ما” گفت: خطر.

“هنگامی که شما در حال پیروزی 2-1 شما باید برنده این بازی است. آنها بازیکنان خوب اما آنها آمدند در اینجا فقط به دفاع از آنها تا به حال تنها دو احتمال و دو گل به ثمر رساند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>