کارگران مدیره اشتباه اتوبوس تا پایان در Belagavi

دسته ای از کارگران که قرار بود برای رفتن به شمال هند به پایان رسید تا در Belagavi پس از آنها سوار اتوبوس اشتباه در بنگلور در سه شنبه, لاکشمی Hebbalkar MLA استناد ،

50 کارگران می خواستم برای رفتن به روستاهای خود در Rajastan بیهار, Uttar Pradesh و ماهاراشترا. آنها را در Belagavi به تحقق بخشیدن به آنها در اشتباه بودند ، اتوبوس نیست که یک هادی به آنها را بپرسید که در آن آنها می خواستند برای رفتن. که همه سردرگمی او گفت:.

افسران باید قرنطینه آنها در Morarji دسای مسکونی در Sulaga ایجاد کرد. MLA گفت دفتر او خواهد عرضه کارگران با مواد غذایی و موارد دیگر. او با کارگران در قرنطینه تسهیلات و به آنها اطمینان داد که او را به کمک به آنها را به کشورهای خود را.

او به خبرنگاران گفت که او صحبت می کنند به منطقه افسران و سعی کنید به ترتیب وسایل نقلیه برای کارگران. آنها رنج می برند باید برای اشتباهات برخی از افسران او گفت:.

معاون کمیسر S. B. Bommanahalli گفت که بررسی این موضوع و ارسال گزارش به دولت. “ما منتظر دستورالعمل از دولت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>