کریکت هند آیکون Sachin Tendulkar روز جمعه برداشت استرالیا Marnus Labuschagne به عنوان بازیکنی که بیشتر او را به یاد خود تماس سریع-افزایش ضربه یک استعداد ویژه ای با بی عیب و نقص رفت و آمد.

در اینجا به مربی یک طرف در یکشنبه خیریه جمع آوری کمک برای ویرانگر bushfires در استرالیا Tendulkar خواسته شد تا نام این بازیکن که او فکر می کند می آید نزدیک به شبیه او را در نخست خود را.

“من به طور اتفاقی به تماشای دومین مسابقه تست در خداوند بین انگلستان و استرالیا. زمانی که استیو اسمیت زخمی دیدم Labuschagne نوبت دوم,” Tendulkar پاسخ داد.

“من نشسته بود با پدر در قانون. من تو را دیدم Marnus ضربه دوم توپ از Jofra آرچر و پست که 15 دقیقه او ضربه زد من گفت: “این بازیکن به نظر می رسد ویژه’,” او به یاد می آورد.

“وجود دارد چیزی در مورد او. او در رفت و آمد بود و دقیق. رفت و آمد فیزیکی است آن را روان. اگر شما تفکر مثبت در ذهن خود را و سپس پای خود را حرکت نمی کند,” او اضافه شده است.

25 سال Labuschagne شد تست کریکت پیشرو گلزن سال گذشته با 1,104 اجرا می شود. او را به صحنه پس از آمدن به عنوان یک تصادم جایگزین برای استیو اسمیت در طول خاکستر در ماه اوت گذشته.

گرفتن شانس خود را با هر دو دست Labuschagne ساخته شده و چهار متوالی نیم قرن به شکاف با 353 اجرا می شود در 50.42 در خاکستر.

Tendulkar گفت Labuschagne خوب رفت و آمد نیز نشانه آن است که او از نظر ذهنی قوی بازیکن.

“…از آنجا که اگر شما پاهای خود را حرکت خواهد کرد. او رفت و آمد باور نکردنی بود,” او گفت:.

Labuschagne انباشته شده است 896 اجرا می شود این آزمون در تابستان اهمیت حیاتی تا چهار قرن.

Tendulkar حال حاضر کشیده می شود به بحث در مورد که در میان Virat Kohli و استیو اسمیت باید در نظر گرفته شود بهتر است.

“من نمی خواهم به مقایسه. مردم سعی کرده اند در مقایسه با من به تعدادی از بچه ها و به من گفت: “فقط ما را ترک به تنهایی’,” گفت: Tendulkar.

“بیایید به مقایسه و اجازه دهید ما لذت بردن از آنچه که هر دو این افراد در حال انجام است. آنها سرگرم کننده کل cricketing جهان و شادی برای ما به تماشای,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی