‘فقدان حس مدنی منجر به همه گیر’: خوزه Brasa

خوزه Brasa ممکن است هند مربی تیم هاکی تقریبا یک دهه پیش اما او همچنان یکی از محبوب ترین آنهایی که با بازیکنان است. اسپانیایی, در حال حاضر مربیگری در بلژیک مطلقا مقصر عدم حس مدنی برای COVID-19 انفجار در میهن خود.

در ‘تبعید’

“من در اسپانیا بازدید از خانواده من از مارس 8-12. پس از آن من شده اند محدود به آپارتمان من در اینجا در لیژ به اسپانیا دستور داد مستند روز بعد از من به سمت چپ. همه چیز در حال بهتر است در اینجا اگر چه یک بازیکن از باشگاه (باشگاه قدیمی از لیژ) آلوده شد,” او نشان داد و بدون نام بردن از بازیکن.

“اما او جوان است و قوی است و به او شده است درمان می شود. او و دوست دختر خود را در خانه قرنطینه و باقی خواهد ماند تا برای دو هفته آینده. تقریبا همه ما احتمالا در تماس با این ویروس زیرا اگر این بازیکن آلوده شده و علائم دیده می شود دو هفته بعد در طول آن دو هفته همه ما با او بودند,” او گفت:.

در مورد صحنه های ورزشی وجود او قدردانی بلژیکی برای اینکه تعیین کننده باشد. “در مارس 2, لیگ ملی هاکی در اینجا بود و تبلیغات و relegations تصمیم گرفت با طبقه بندی های به دست آمده در دور اول. در فوتبال آنها تصمیم به در نظر گرفتن تمام مسابقات بازی های برگزار شده تا کنون است.

“وضعیت در اسپانیا است که در کل مخالف است. مسابقات به حالت تعلیق درآمد. فوتبال لیگ هنوز به پایان رسید و به نظر می رسد آنها می خواهند برای از سرگیری,” او گفت:.

Brasa اصرار داشت تنها راه برای ایمن خواهد بود به ماندن در خانه. “ماندن در داخل خانه است بهترین راه برای جلوگیری از coronavirus از به سرعت در حال گسترش و گرفتگی تا بیمارستان. در اسپانیا محدودیت در کل هیچ کس نمی تواند خانه را ترک جز کارگران در خدمات ضروری مانند بیمارستان ها, داروخانه ها و مواد غذایی و سوپر مارکت ها. وضعیت نه چندان جدی در بلژیک. تمام فعالیت های که شامل جمعیت باز هستند با اقدامات پیشگیرانه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید