Ladakh face-off | نارندرا است که در واقع Surender مودی: راهول گاندی ضربه تند وشدید زدن در ساعت

یک روز پس از متهم نخست وزیر را به “تسلیم” خاک هند, به چینی تجاوز کنگره رهبر راهول گاندی در اعتراض یک ضربه تند وشدید زدن به او گفت: “نارندرا است که در واقع Surender مودی”.

آقای گاندی حفاری در نخست وزیر آمد و در یک صدای جیر جیر در جایی که او برچسب یک مقاله خارجی در نشریه با تیتر “هند سیاست مماشات در قبال چین unravels”.

“نارندرا است که در واقع Surender مودی” او هنوز توییتی.

کنگره رهبر در روز شنبه متهم مودی داشتن “تسلیم” خاک هند, به چینی, پرخاشگری, پس از سخن گفتن او که نه هر کسی که در داخل هند سرزمین و نه هر کسی که اسیر آن پست های ساخته شده در همه نشست.

“ساعت به تسلیم خاک هند, به چینی تجاوز. اگر زمین شد چینی: چرا سربازان ما کشته شدن? جایی که آنها کشته شدند” او خواسته بود در توییتر در شنبه tagging نخست وزیر سخن گفتن.

در بیانیه ای در این نشست به نام آقای مودی در روز جمعه برای بحث در مورد وضعیت در هند و چین مرز دولت گفت: “در ابتدا نخست وزیر توضیح داد که نه هر کسی که در داخل خاک ما و نه هیچ یک از پست های ما دستگیر شده است.”

دفتر نخست وزیر (PMO) اما گفت: تلاش ساخته شده است به یک “بازیگوش تفسیر” به آقای مودی بیانات در همه نشست.

به سازمان بنادر و دریانوردی گفت: نخست وزیر نظرات مربوط به وضعیت در لاک به عنوان یک نتیجه از شجاعت نیروهای مسلح ما که خنثی تلاش سربازان چینی به تجاوز به Galwan دره.

هندی و چینی ارتش شده اند در شش هفته بن بست در مناطق مختلف شرق لاداخ. روابط بین دو کشور تحت شدید فشار پس از چینی نظامی کشته و 20 هندی پرسنل ارتش و مجروح شدن حدود 76 در یک برخورد خشونت آمیز در Galwan دره در 15 ژوئن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>