Ladakh face-off: تصاویر ماهواره ای نشان می دهد چینی فعالیت در Galwan قبل از برخورد

گناه در روزهای منتهی به خشونت مرز درگیری میان هند و چین در دهه گذشته چین در آورده قطعات ماشین آلات برش یک دنباله به یک کوهستان هیمالیا و ممکن است حتی dammed رودخانه تصاویر ماهواره ای نشان می دهد.

تصاویر, شات در روز سه شنبه یک روز پس از سربازان درگیر در دست به مبارزه با دست در انجماد Galwan دره نشان می دهد افزایش در فعالیت از یک هفته قبل است.

هند گفت: 20 سرباز کشته شدند در عمد حمله توسط سربازان چینی در شب دوشنبه در زمانی که فرماندهان موافقت کرده بود برای خنثی کردن تنش در خط کنترل واقعی (لاک) و یا اختلاف و ضعیف تعریف مرز بین هسته ای همسایه است.

همچنین بخوانید: چین PLA با دقت برنامه ریزی شده حمله در Galwan می گوید مقام ارشد دولت

چین این ادعا را رد کرده و مقصر خط مقدم سربازان هندی برای تحریک درگیری صورت گرفت که در انجماد ارتفاع 14,000 پا (4,300 متر) در غرب هیمالیا.

این 4,056-متر مرز بین هند و چین اجرا می شود از طریق یخچال های طبیعی و برف و بیابان و رودخانه ها در غرب به انبوه و کوه های جنگلی در شرق.

این Galwan ولی یک خشک, نامهربان منطقه که در آن برخی از سربازان مستقر بر روی شیب پشته. آن در نظر گرفته شده است که منجر به عکاسی چانه مورد مناقشه فلات ادعا توسط هند اما کنترل شده توسط چین

همچنین بخوانید: دولت استناد به منابع اطلاعاتی ایالات متحده به ادعای چین دچار تلفات 35

ماهواره ای, تصاویر گرفته شده توسط زمین-تصویربرداری شرکت سیاره آزمایشگاه و به دست آمده توسط رویترز نشان می دهد نشانه هایی از تغییر چشم انداز دره از طریق گسترش آهنگ های حرکت زمین و ساخت گذرگاه رودخانه, یک کارشناس گفت.

این تصاویر نشان می دهد ماشین آلات در طول طاس کوه و در Galwan رودخانه.

“نگاه کردن به آن در سیاره به نظر می رسد مانند چین است که ساخت جاده در دره و احتمالا وجابجا رودخانه” جفری لوئیس مدیر, شرق آسیا منع گسترش برنامه در Californias Middlebury موسسه مطالعات بین المللی.

“وجود دارد یک تن از وسایل نقلیه در هر دو طرف (از لاک) – اگر چه به نظر می رسد بسیار بیشتر در طرف چینی. من تعداد 30-40 هندی, وسایل نقلیه و بیش از 100 خودرو در چين.”

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت که او بی اطلاع از جزئیات بر روی زمین اما تصریح کرد که ارتش هند عبور کرده و به خاک چینی در مکان های مختلف در روزهای اخیر و که آنها باید برداشت.

واکنش

برخورد جدی بود پس از سال 1967. از آنجا که ممکن است سربازان مواجه شده اند در مرز هند که در آن می گوید سربازان در حال نفوذ و راه اندازی سازه های موقت. رویارویی تبدیل به یک نزاع و جدال مرگبار در روز دوشنبه.

جنگ باعث شد یک ردیف بیش از دو نفر در چادر و مشاهده برج است که هند گفت: تا به حال ساخته شده است در کنار آن از لاک زدن, هندی, منابع دولتی در دهلی نو و در سمت هند از مرز در منطقه لاداخ گفت.

چین به دنبال به راست یک “ساختار” در Galwan دره در هند در کنار لاک حتی پس از مقامات نظامی توافق کرده که در 6 ژوئن به د-تشدید وزیر خارجه هند Subrahmanyam Jaishankar گفت: چین دیپلمات ارشد وانگ یی در یک تماس تلفنی روز چهارشنبه وزارت خارجه هند گفت. آن را بلافاصله روشن نیست به چه ساختار او اشاره شد.

مشکل به وجود آمد که یک گشت بازدید از منطقه ای در نزدیکی خط الراس به منظور بررسی چینی ادعا که نیروهای خود نقل مکان کرده بود از لاک دو دولت منابع آگاه از وضعیت نظامی گفت.

چینی ها سربازان تا به حال رقیق و در سمت چپ در پشت دو چادر و کوچک مشاهده پست. هندی, پارتی, تخریب برج و سوخته چادر منابع گفت.

تصاویر ماهواره ای نشان می دهد ممکن است باقی مانده از مشاهده پست های صبح روز سه شنبه در یک خط الراس هند در کنار لاک. وجود چنین ساختار در تصویر گرفته شده از یک هفته قبل است.

‘سمتی به آرامی مسلح’

یک گروه بزرگی از سربازان وارد و مواجه هند نیروهای نظامی به رهبری سرهنگ Santosh ببو. آنها به آرامی مسلح در خط با قوانین نامزدی در لاک یکی از این منابع گفت.

هند و چین را نه رد و بدل تیراندازی در مرز از سال 1967 با وجود گاه به گاه شعله ور شدن یو پی اس. سربازان تحت دستورالعمل برای نگه داشتن تفنگ خود را پرتاب شده در پشت خود را.

معلوم نبود چه اتفاقی افتاده است اما دو طرف به زودی برخورد با چینی با استفاده از میله آهن و باطوم با خوشه یکی از منابع گفت.

سرهنگ ببو یکی از 20 قربانیانآنها گفت. بیشتر هندی سربازان بود با عجله در و رویارویی تبدیل به یک ساعت طولانی و جدال در نهایت مربوط به 900 سربازان این منبع گفت. هنوز هیچ عکس از کار اخراج شدند در هر دو طرف.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو رد هند نسخه ای از وقایع است. “حقوق و اشتباهات از این حادثه بسیار روشن است. مسئولیت نمی کند دروغ با چین است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>