لیدی گاگا, بیانسه لگد کردن تلویزیون ‘love letter’ جشن coronavirus خط مقدم کارگران

بانوی دل شکسته, پل مک کارتنی, رولینگ استونز و بیانسه لگد جهانی ویژه از موسیقی کمدی و داستان های شخصی در چه گاگا به نام “عشق نامه” به کارگران خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دو ساعت یک جهان:با هم در خانهپخش در سراسر چندین کانال های تلویزیونی در ایالات متحده و خارج از کشور, ویژه, یک, که, که از فرهنگ پاپ با کمک فیلم برداری از خانه های خود از Elton John Stevie Wonder, انگلیسی, ستاره فوتبال دیوید بکهام و سابق آمریکا برای اولین بار خانم میشل اوباما و لورا بوش. اپرا وینفری, Andrea Bocelli, Celine Dion, Billie Eilish و ده ها تن دیگر نیز انتظار می رود به نظر می رسد.

“من بسیار سپاسگزار برای کارکنان بهداشتی درمانی پزشکی کارگران در تمام فروشگاه های مواد غذایی و کارگران و تحویل مردم پستی کارگران و دیگر سازمان های غیر انتفاعی است که در حال کار بسیار سخت” دل شکسته گفت.

“این است که واقعا یک عشق واقعی نامه ای به همه شما در سراسر جهان و من امیدوارم که یک یادآوری از مهربانی است که اتفاق می افتد در حال حاضر,” او اضافه شده است.

توسط سه تن از بزرگترین اواخر شب تلویزیون میزبان نشان می دهد در ایالات متحده آمریکا — جیمی کیمل, Stephen Colbert و جیمی فالون — ویژه ادای احترام به معلمان و بهداشت و درمان, مواد غذایی و تحویل پستی و دیگر کارگران است.

“ما نمی درخواست پول امشب گفت:” کلبرت.

این رویداد سازمان یافته توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) و گروه غیر انتفاعی شهروند جهانی شد, بزرگترین, افراد مشهور, تلاش تا کنون به علامت بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 1,50,000 مردم در سراسر جهان است.

آن را نیز با هدف تشویق خیر و شرکت ها برای کمک به کسانی که COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق. شرکت های بزرگ و دیگر اهدا کنندگان در حال حاضر به کمک برخی از $150 میلیون, سازمان گفت.

“آنچه که من می خواهم امشب اگر من می تواند به شما اجازه برای لحظه ای به… ‘لبخند’,” گفت, دل شکسته راه اندازی به یک نسخه از تصنیف های معروف ساخته شده توسط Nat King Cole.

بیانسه انجام نداده بلکه با ارسال یک پیام ویدئویی که در آن او با اشاره به نامتناسب بالا نرخ مرگ و میر در جامعه آمریکا با توجه به COVID-19.

“این ویروس کشتار مردم سیاه و سفید در نرخ هشدار دهنده در امریکا,” او گفت: اصرار بینندگان برای محافظت از خود.

The Rolling Stones ظاهر می شود در چهار مکان های جداگانه خواند شما همیشه نمی توانید آنچه شما می خواهیدبا میک جگر و کیت ریچاردز بازی گیتار آکوستیک.

تعجب در ادای احترام به Bill Withers که درگذشت دو هفته پیش برگزار تکیه بر مندر حالی که مک کارتنی یادآوری است که مادر او یک پرستار و ماما, خواند, خانم مدونا.

“شما می دانید coronavirus است مشکل زمانی که یک Beatle می شود درگیر” پکتیا میباشد کیمل.

پیشتر در روز شنبه, پاپ, کلاسیک و موسیقی رپ از ایالات متحده و آسیا و خاورمیانه تمام انجام از خانه های خود در زمان بخشی در شش ساعت livestream پیش از رویداد اصلی.

Livestream برجسته امثال لاتین ستاره Luis Fonsi R&B خواننده جنیفر هادسون, ایالات متحده بازیکن تیم فوتبال زنان مگان Rapinoe هنگ کنگ خواننده Eason چان هند Vishal Mishra و اماراتی نوازنده Hussain Al Jassmi.

پخش رسانه های اجتماعی شامل موارد و اخبار, کلیپ, نشان دادن پزشکان و پرستاران در حال تحسین توسط جوامع در سراسر جهان خانواده های تبریک یکدیگر از طریق ویندوز و اعمال محبت در حمایت از کسانی که جدا شده و ضعیف.

مشاهیر و نام مردم را به ماندن در خانه شستن دست های خود را به طور منظم تمرین های اجتماعی فاصله و قرار دادن فشار بر رهبران سیاسی برای معرفی گسترده تست برای این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>