لیدی گاگا آلبوم جدید ‘انجام’ وارد در مه 29

لیدی گاگا خواننده آلبوم جدید Chromatica را ببینید نور روز در مارس 29. ستاره پاپ ششمین آلبوم استودیویی بود که در ابتدا برای انتشار در مارس 10, و تا به حال به تاخیر افتاده است در پی COVID-19 pandemic, گزارش ew.com. “سفر ادامه دارد. شما می توانید رسما پیوستن به من در #علم رنگ شناسی در 29 مه” دل شکسته ایم.

این آلبوم قبل بود توسط تک ‘Stupid love’ در ماه فوریه است.

“دلیل من عاشق کار کردن با او است و شما نمی دانید که در آن شما در حال رفتن بعدی. هیچ کس نمی داند چه نوع ما در حال رفتن به” دل شکسته را مکرر طراح رقص Richy جکسون گفته بود در مورد کار کردن با او در “Stupid love’ تصویری.

“من دوست دارم که به خاطر آن به چالش کشیدن من و من می توانم اقامت الهام و کشف ایده های جدید برای او به حرکت می کند و با هم نشان می دهد. آن زمان برای این. من فکر نمی کنم ما تا به حال خالص پاپ در یک مدت زمان طولانی. ما تا به حال پاپ شهری و حتی هیپ-هاپ است که در حال حاضر موسیقی پاپ است, اما ما نداشته پاپ مثل این. آن زمان برای این در حال حاضر,” او گفت:.

در ضمن گاگا همراه با شهروند جهانی و سازمان جهانی بهداشت برای کمک به سازماندهی ‘با هم در خانه مجازی, کنسرت, رویداد به عنوان یک ادای احترام به بهداشت و درمان کارگران مبارزه COVID-19 در خط اول جبهه.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>