‘زمین درآمد رسید, تابه بدون اثبات تابعیت’

زمین درآمد پرداخت رسید دائمی شماره حساب (PAN) کارت و بانک اسناد را ثابت نمی کنند تابعیت یک فرد Gauhati بالا دادگاه نشد.

یک بخش از نیمکت قضات Manojit Bhuyan و Parthivjyoti Saikia ساخته شده این مشاهدات در تاریخ 12 فوریه در حالی که رد حکم درخواست ثبت شده توسط یک Jabeda بگوم در برابر نظم گذشت یک خارجی’ دادگاه (FT) در Tamulpur در غرب آسام را Baksa منطقه.

اعلام خارجی

FT اعلام کرده بود او یک خارجی بود که وارد آسام پس از سال 1971 قطع سال برای تشخیص و اخراج مهاجران غیر قانونی با توجه به آسام توافق اوت 1985.

خانم بیگم گفته بود FT که نام او را پدربزرگ و مادربزرگ و پدر و مادر تا به حال به نظر می رسد در فهرست رای دهندگان از سال 1966 در حالی که پدر او در سال 1970 فهرست انتخاب کنندگان. دادگاه عالی در توافق با یافته های دادگاه که او نمی تواند در تولید هر سند است که می تواند ایجاد خود را با پدر و مادر خود را.

2016 مورد

دادگاه همچنین با اشاره به یک سال 2016 مورد یک Md. Babul اسلام به رد خانم بیگم تکیه بر برخی از مقالات. “این دادگاه … در حال حاضر برگزار شد که پان کارت و بانک اسناد اثبات شهروندی” این حکم به عنوان خوانده شده.

رعایت که زمین درآمد پرداخت رسید و گواهینامه های صادر شده توسط یک روستا headman “هرگز نمی تواند اثبات تابعیت یک فرد” دادگاه گفت: FT درست بود در تصمیم خود در خانم بیگم و رد درخواست او را “عاری از شایستگی.”

دادگاه قضات Bhuyan و Saikia تا به حال در یک مورد قبل از آن مشاهده شده است که “صرفا تولید یک انتخاب کننده عکس کارت هویت در صورت عدم وجود شواهد و مدارک خواهد بود و نه اثبات شهروندی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>