مالکان مخالفت با توزیع pattas در Pasupula

مالکان در Pasupula و Rudravaram mandals در Kurnool منطقه در روز شنبه راه اندازی یک تحریک درخواست دولت به پرداخت برای زمین آن را به حال به دست آورد و از آنها برای خانه-سایت pattas توزیع شده در جولای 8.

پرداخت برای برخی از مالکان دریافت نکرده بود به عنوان روند رو به تاخیر افتاد در شورای قانونگذاری و در حال حاضر آن را تا به حال تایید شده توسط دولت نیز از این رو باید وجود داشته باشد هر گونه دغدغه در کشاورزان گرفتن غرامت مناسب برای زمین به دست آورد و از آنها شهرداری کمیسر D. K. Balaji گفت: معترضان.

“ما نمی خواهد توزیع pattas مربوط به سرزمین خود را در صورتی که پرداخت ساخته شده است در ژوئیه 8. شما می توانید آمده و توقف فرآیند توزیع,” او گفت: در حالی که تلاش برای ساکت کردن آنها.

بیش از 1.87 لاخ مردم را بهره مند از خانه-سایت pattas و تعداد کمی از سود را دریافت کنید آپارتمان در Tidco مسکن مستعمرات تحت Navaratnalu – Pedalandariki Illu طرح در سراسر منطقه است.

دولت تا به حال تهیه 3,898 هکتار از هدفمند از 4000 هکتار در Kurnool منطقه. مقامات تبدیل زمین بسته به 941 پوسته که آن را تحریم کرده بود ₹80 کرور در فاز اول و ₹111 کرور برای تسطیح اراضی و زمین های صخره ای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>