L’Arche خیریه بنیانگذار مورد آزار جنسی زنان

یک گزارش نشان می دهد که L’Arche بنیانگذار ژان Vanier محترم کانادا مذهبی شکل که کار خیریه کمک به بهبود شرایط برای معلولان در کشورهای مختلف مورد آزار جنسی حداقل شش زن. Vanier فوت در سال گذشته در سن 90.

بر اساس این گزارش دیده می شود توسط AP در شنبه زنان توضيحات ارائه مدارک و شواهد کافی برای نشان دادن که Vanier درگیر در “دستکاری روابط جنسی” بیش از یک دوره از سال 1970 تا 2005.

در طول تحقیق به سفارش L’Arche سال گذشته و انجام مستقل بریتانیا بر اساس GCPS مشاوره گروه شش بالغ غیر فعال زنان گفت: Vanier تا به حال درگیر در روابط جنسی با آنها را به عنوان آنها به دنبال جهت معنوی است. بر اساس این گزارش زنان که هیچ لینک به هر یک از دیگر گزارش های مشابه حقایق و Vanier جنسی سوء رفتار بود که اغلب در ارتباط با اتهام “معنوی و عرفانی توجیه.”

‘زخم های عمیق’

یک بیانیه منتشر شده توسط L’Arche فرانسه در روز شنبه تاکید کرد که برخی از زنان هنوز هم “زخم های عمیق.” Vanier اقدامات نشان می دهد “او یک روانی و معنوی نگه دارید و بر روی این زنان” بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که هیچ چیز نشان می دهد که افراد معلول ممکن است درگیر شده اند.

Vanier تاسیس کاتولیک-الهام خیریه L’Arche در سال 1964 به عنوان یک جایگزین محیط زندگی که در آن کسانی که با معلولیت رشدی می تواند کامل شرکت کنندگان در این جامعه به جای بیماران. این موسسه خیریه در حال حاضر امکانات در 38 کشور است که خانه را به هزاران نفر از مردم هر دو با و بدون معلولیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>