آخرین قطار به مقصد می رسد بدون یک مسافر

آن آغاز شده در فوریه 22, به سختی ساعت قبل از “Janata حکومت نظامی” نامیده نخست وزیر نارندرا مودی به اجرا در آمد و در ادامه سفر خود به مدت چهار روز آینده تراورس هفت متحده در سراسر کشور برای رسیدن به مقصد خود را در نوک جنوبی از هند است.

اگر قطار به حال حدود 50 درصد اشغال در بخشی از سفر خود را به آخرین ایستگاه Kanyakumari بدون هر مسافر.

حدود 150 مسافر از جمله زنان و کودکان بودند deboarded در Palghat و قرنطینه در دولت ویکتوریا کالج وجود دارد. به عنوان یک مستند در سراسر کشور نیز خطور بر Kanyakumari قطار شماره 15906 Vivek بیان نورد در خالی است. قطار طولانی ترین سفر بیان در کشور بود که در گذشته در شبکه راه آهن برای تکمیل سفر خود را در روز چهارشنبه به وزارت راه آهن تمدید لغو تمام قطار مسافری خدمات تا نیمه شب 14 آوریل سال 2020 در پی COVID-19.

هفتگی قطار آغاز شده و در ساعت 11.05 در دیبروگره در آسام در روز 21 مارس و در زمان 81 ساعت و 36 دقیقه به پوشش فاصله 4,205 متر برای رسیدن به Kanyakumari چهار روز بعد. با وجود تهدید از شیوع کروناویروس مردم سوار قطار در آخرین لحظه عجله برای رسیدن به, صفحه اصلی, منابع گفت.

“کرالا دولت است مراقبت از اجباری شدن غربالگری پزشکی و مواد غذایی و دیگر تدارکات برای آنها. بسیاری از مسافران متعلق به تامیل نادو…ما هنوز مطمئن شوید که چه مدت آنها را قرنطینه وجود دارد,” ارشد راه آهن گفت: با توجه به هندو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید