ماندگار آیکون و پرمخاطب

K. N. Varadarajan – Devi تئاتر, چنای (از سال 1970)

Devi تئاتر چنای را نقطه عطفی معروف اخیرا به تصویب 50 سال نقطه عطف — یک لحظه مناسب این نویسنده فکر به بورس از این وضعیت است. دلایل متعددی منجر به بسته شدن بسیاری از سالن سینما که زمانی منبع اصلی سرگرمی برای جمعیت شهری. در این مستند وضعیت عمومی مشاهده فیلم شده است را رد کرد, استفراغ کردن, شک و تردید بر آینده خود را. پس از یک نگاه سریع در برخی از سالن های نمایشگاه در سراسر کشور است که آزمون زمان ایستاده جذب دوستداران فیلم بیش از نسل. و ما با شروع Devi که جشن نقطه عطفی بی سر و صدا:

“ما کمی نا امید است که ما شده اند قادر به جشن ما جشن سالگرد طلایی در شیوه ای که آن را سزاوار می گوید:” K. N. Varadarajan و می رود به عقب نگاه در سفر پر حادثه. “ما باز با Sivaji Ganesan را SorgamM. Karunanidhi باز کردن آن را در 23 می سال 1970. افسانه تعداد بازدید تئاتر ما بسیاری از بار. تئاتر ما باز شد و سپس وزیر Karunanidhi on May 23, 1970. ما بسیاری از اولین ها را به رخ کشیدن. ما برای اولین بار در هند به نصب دالبی دیجیتال و دالبی دیجیتال صدای فراگیر-Ex در تئاتر ما که به نمایش این فیلم از تمام ستاره بازیگران. MGR تماشا Ulagam Sutrum Valiban با شرکت ستاره در Devi (این خبرنگار را دیدم این فیلم با MGR به این مناسبت). آمیتا باچان و Dharmendar پرداخت بازدیدکننده داشته است.

Gemini Ganesan یک بازدید کننده به طور منظم به تئاتر ما. در واقع دوی شده است یک مکان مورد علاقه برای بسیاری از شخصیت های فیلم تا زمان ستاره. چهار فیلم ضبط شده یک سال اجرا — Choti سی Baat (371 روز) Nenjathai Killathe (366 روز) Karagaattakkaran (365 روز) و تایتانیک (365 روز). دیگر گیشه بازدید شد مککننا طلا (175 روز) سرعت (175 روز) Bahubali -2, Theri, Viswasam و Bigil.”

Subbaiya – Vaduganathan سینما چیدمبرم (از سال 1945)

Vaduganathan فیلم ناطق آغاز شد به عنوان یک درام سالن در سال 1945. سال بعد از آن شد سکوت سالن سینما و در تاریخ 15 اوت 1947 هند روز استقلال آن را مرمت و باز به عنوان Vaduganathan فیلم ناطق توسط پدر بزرگ من اواخر V DL. Subbaiah Chettiar. در سال 1972 25 سال جشن تابع بود با حضور وزیر M. Karunanidhi.

در همان سال لنا فیلم ناطق نیز ساخته شده توسط پدر من اواخر Lakshmanan Chettiar. آن افتتاح شد اواخر Karumuthu Thiyagarajan Chettiar صاحب Meenakshi Mills, مادورای. پروژکتور روشن شد توسط هیچ یک دیگر از M. S. Ramachandran. J. Jayalalithaa روشن kuthuvilakku و بلیط صادر شده توسط M. A. Muthiah Chettiar, Raja از Chettinad و نرم افزار-رییس Annanamalai دانشگاه. که در روز افتتاحیه جشن های افسانه K. B. Sundarambal برج جوزا Ganesan, Tamizhvanan شرکت کردند. ما باید به نمایش چند فیلم های پرفروش در هر دو تئاتر, ستاره بازدید کنندگان از جمله Sando Chinnappa Thevar, Muthuraman, Jaishanker, Nagesh M. N. Nambiar, S. A. Asokan, T. Rajender و بسیاری از بازدید تئاتر ما. پس از نوسازی اصلی ما دوباره باز در تاریخ 30 نوامبر سال 2017 Vaduganathan سینما, لوکس تئاتر با پیچیده صوتی دیجیتال و طرح ریزی تجهیزات. اولین فیلم بازی های برگزار شده پس از نوسازی شد Annaduraiبازیگران Vijay آنتونی. Petta, Bigil و Viswasam شد همه به نمایش در اینجا. در این سفر از 72 سال thetare اكران این فیلم از تمام ستاره های معروف از MKT و PUChinnapa به MGR و Sivaji Ganesan.

V. G. Sunder Raj – Carnatic سینما, Coimbatore (از سال 1935)

واقع در کنار شهر ما الوهیت Koniamanan معبد و در مجاورت برج ساعت و ویکتوریا تاون هال ما سالن سینما بود سوم شروع به کار در Coimbatore. تاسیس شد و توسط پدر V. Guruviah Naidu اولین فیلم به نمایش در حال کریشنا للادر تامیل که برای چند ماه. بین سال های 1940 و 70 تئاتر را از دست ندهید هر گونه ضربه. این شامل Kalyana Parisu, Pavamannippu, Karnan و Sigappu Rojakkal. بسیاری از افراد مشهور مانند MGR, . Karunanidhi, Sivaji Ganesan برج جوزا Ganesan, Thangavelu و R. M. Veerappan graced توابع برگزار شد در این تئاتر بود که به روز رسانی در اواخر 1990s با سیستم وضعیت هوا و DTS sound system, طلوع نمایش English, Hindi مالایالام فیلم.

Carnatic یکی از معدود سینما در Coimbatore به معرفی “E” سینما دیجیتال طرح در سال 2006. تئاتر ما همچنین معرفی سیستم های فروش بلیط آنلاین, چهار راه, دیجیتال, سیستم های صوتی و امکانات بسیاری برای مخاطبان است. ما شده اند به طور مداوم در به روز رسانی فن آوری ما در همتراز با multiplexes. بالا grossers به نمایش در اینجا در زمان های اخیر Viswasam, Bigil و Darbar.

Gopaldas – Maharani چنای (1949)

مهاراجه کریشنا Kumarasingh Bhavasingh از باونگر افتتاح تئاتر. حق از افتتاح تا به امروز صدها فیلم شده اند sceened بسیاری از عبور از جشن سالگرد طلایی و نقره جشن نشانه. سوپراستار Rajinikanth را Mappilai یکی از بزرگترین بازدید در زمان های اخیر. از روز Vazhkaiما شده اند به طور منظم شرکت کنندگان برای AVM.

من به یاد داشته باشید انتشار MGR را Oorukku Uzhaippavanبود که یک ضربه بزرگ است. او اخراج شده اند از DMK زمانی که او بازدید تئاتر ما. اما او آنقدر آرام و و پرسید: در مورد من کسب و کار و تئاتر. من شگفت زده در شجاعت خود را. Maharani منتشر شد هر دو Billas. من به دنبال به جلو به روز خواهیم بازگشایی برای عموم.

A. S. Shanmugam – Karthigeyan تئاتر آرانی (1957)

نزدیکی به Chennai به ارمغان آورد بسیاری از هنرمندان و مشاهیر تئاتر ما بود که آغاز شده توسط A. S. Subramaniya Mudaliar. اولین فیلم بود Madharkula Manickamکه ضربه بود. MGR را Nadodi مانان بزرگ دیگری بود grosser. Ulagam Sutrum Valliban شد یکی دیگر از فیلم های پرفروش. مردم فشار می آوردند برای دیدن مورد علاقه خود را ستاره و تمام کسانی که در مکان های خارجی.

تئاتر ما است که تمایز منحصر به فرد از میزبانی جلسات سیاسی — توسط Sivaji Ganesan و Neelam Sanjeeva Reddi. Rajinikanth با حضور در یک تابع و عمل در یک بازی. پس از انجام M. R. رادا که صحنه ‘Rathakkanner.’

P. Kannappan – سری دورگا, Thiruththani (1963)

با دو سالن — سری دورگا و روپیه Thurga کاخ — ما به طور کامل مجهز, مجتمع با ظرفیت صندلی بیش از 1000 نفر است. من خریداری این تئاتر از B. Subramania ردی. ما همین حالا نسخه جدید در تامیل و تلوگو. آن را با NTR را Venkateswara Mahatmyam که تئاتر شروع سفر خود را در سال 1963.

بازسازی تئاتر دارای تمام امکانات مدرن و تجهیزات.

M. Sunder – Bharath تئاتر, چنای (1952)

آن را در سال 1987 که من خریدم این تئاتر که تاریخ بر می گردد به سال 1952. Krishnasamy Naidu سابق قاضی مدرس دادگاه عالی صاحب شد.

تئاتر در حال اکران بسیاری از فیلم های معروف از جمله Parasakti از Sivaji Ganesan. اولین فیلم ما به نمایش در آمد و پس از نوسازی شد Senthoorapoove که تا به حال 100 روز اجرا شود. ‘Pudhu Vasantham’ و ‘Chinna Thambi’ زد برای 25 هفته. تمام بلوک شکن فیلم Rajinikanth مانند Rajathi بریج مانان, Thalapathi, Annaamalai, Padaiyappa و Chandramuki بزرگ بود grossers. Kamal Haasan Soorasamharam و Aalavanthan منتشر شد اینجا. ویجی و پدر و مادر خود را به تماشای این فیلم با مخاطب زمانی که نخستین فیلم nalaiya Theerpu اکران شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>