خنده با صدای بلند: دیدار تیم پشت ‘گواهی اراذل که فیلم های خنده دار در حال ایجاد امواج

سریع خود را رمز عبور ؟

شانس هستند که آن را ممکن است شامل برخی از مراجع به یک شعله است که شما یک بار harboured احساسات.

این راز جزئیات زندگی خود را فقط ممکن است منجر به یک انفجار غول نشان داد اگر در یک محل عمومی. مانند آن را برای شخصیت Lokesh در یک فیلم با گواهی اراذل یک کانال یوتیوب که همواره raked در انداز برای آن غریب را در آن حرفه ای و کار فعلی-از-صفحه اصلی سناریو.

مغز در پشت این طنز مجموعه, که شما ممکن است شانس به بر روی رسانه های اجتماعی در حال واقعی آن حرفه ای است. کانال نویسنده و ویرایشگر Aravindh Chandrasekaran یک سنگاپور مبتنی بر مدیریت در این شرکت در حالی که یکی از آن اقدام منجر, Sudhir R نیز یک مدیر در همان شرکت بر اساس چنای.

که دو کار کرده اند و حرفه ای برای بیش از 15 سال کمک می کند تا زمانی که آنها اسکریپت یک ویدیو. “همه گیر و مستند ساخته شده بود بسیاری از ما را به یک شیوه زندگی دنیوی. ما می خواستیم به انجام کاری هیجان انگیز و خلاق می گوید:” 40 ساله Aravindh که زودتر گروگان فیلم کوتاه مانند 12 AM, 2 و Aadhi’s.

اولین Dubsmash تصویری که قرض گرفته و گو است که کمدین, Santhanam ارائه در Kalakalappu, منتشر شد, یک ماه پیش. “ما تا به حال صفر انتظارات اما یک شبه ما رو بیش از یک هزار مشترک دارد. که یک نشانه امیدوار.”

از آن پس تیم “گواهی اراذل” به عنوان آنها تماس خود شده اند قرار دادن ویدئوها به صورت منظم. مصرف در موضوعاتی مانند ‘onboarding’ و ‘escalations’ افراد که اکثر کارکنان آن را مربوط به فیلم های خود را همواره به دست آورد بیش از یک لاخ نمایش در یوتیوب بیش از 65, 000 مشترکین خود را به کانال شده اند و به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در گروه واتساپ.

ستاره بسیاری از این ویدئوها که 39 سال Sudhir R که نقش مدیر. “گاهی اوقات من به تغییر با توجه به نیازهای اسکریپت. در برخی از من سخت و در برخی دیگر, من یک “کمدی قطعه’,” او می گوید.

Sudhir را تعامل با تیم خود و پس از آن واکنش ها را تبدیل به نقاط صحبت کردن در میان بینندگان. به طوری که او در حال حاضر نزدیک شده است توسط یک زن و شوهر از خانه های تولید برای آینده نگر فیلم ارائه می دهد. “من یک مرد جدی. دوستان من و خانواده شده اند بسیار شگفت زده از دیدن این سمت از من هر چند آنها آگاه بودند که من علاقه زیادی به فیلم و جهت می گوید:” Sudhir.

تیم خبره اراذل در نظر دارد به نگه داشتن آن رفتن به رغم چالش ها از این بیماری همه گیر. آنها امید به شعبه خارج از معمول خود را کمدی مسائل را به مسائل جدی. “ما در حال حاضر در حال کار بر روی فیلم های کوتاه, کاوش شمار احساسات از آن حرفه ای” می افزاید: Aravindh.

سازمان دیده بان کار خود را در اینجا: https://www.youtube.com/channel/UCdSpmqzM-3g-DqzBe1apH9w/videos

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>